Inne

Projekt Student: nowa inicjatywa w SPA Orkana (WYGRAJ BILETY)

Dodano: 5 marca 2017, 12:15
Autor: Damian Drabik

Strefa Wody i Saun za 10 zł na 75 minut w każdy wtorek. Taką promocję zorganizowało dla studentów SPA Orkana (ul. Szaserów 2). Dodatkowo przygotowano szereg atrakcji.

Celem "Projektu Student" jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu. Z tej okazji w każdy wtorek studenci będą mogli skorzystać z promocji i spędzić 75 minut w Strefie Wody i Saun za 10 zł. Otworzono również nowy Bar Wodny w stylu Hawajskim w Restauracji Zielony Wiatrak, w którym na młodych ludzi czekać będą drinki w promocyjnych cenach. Goście w ramach promocji będą mogli także skorzystać z saunarium.

Zabawa zaczynać się będzie po godzinie 20, a organizatorzy zadbają o głośną, klubową muzykę. Imprezowej atmosfery dopełnią efekty świetlne i atrakcje w postaci gry w siatkówkę wodną.

Podczas pierwszej odsłony projektu, 28 lutego, z promocji skorzystało ponad 70 studentów. Organizatorzy zaznaczają, że to pierwszy tego typu projekt w Lublinie.

"Projekt Student" organizowany będzie cyklicznie w każdy wtorek. Bilet promocyjny obowiązuje przez cały dzień od godz. 8 do 23.

WYGRAJ BILETY

Mamy dla Was 5 wejściówek (135 minut) na Projekt: Student do wykorzystania we wtorek. Pytanie konkursowe zadamy dziś o godz. 14 na naszym profilu Dzieje się w Lublinie na Facebooku.

Czytaj więcej o: basen spa orkana
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 marca 2017 o 10:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ładne dziewczyny
Rozwiń
Gość
Gość (5 marca 2017 o 15:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tylko trzeba uważać aby kto komu do drinka jakiego laksigenu, albo krople (nienapiszęjakie), nie dodał, bo wodę w saunarium trzeba będzie wymieniać, :/ . Studenty potrafio. Stare polskie przysłowie powiada: ,,Nie wchodzi się z kobietą do tejsamej rzeki". Chyba że które mimras czy pieszczoch, takim nawet do twarzy.
Rozwiń
Gość
Gość (5 marca 2017 o 12:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Alicja swietnie prezentujesz się w tym bialym bikini ;)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna