Inne

Puławy: Bajarki znad Wisły zapraszają na dziedziniec pałacu

Dodano: 15 lipca 2017, 14:49

Jak wiadomo, bajki najlepiej czytają babcie. A te bajarkowe babcie są szczególne, bo wyjęte prosto z bajek... 16 lipca o godz. 16 na Dziedzińcu Pałacu Książąt Czartoryskich odbędzie się spotkanie z Bajarkami znad Wisły.

Bajarki znad Wisły to grupa 12 wyjątkowych bajarek, które przygotowały dla najmłodszych coniedzielny cykl atrakcyjnych spotkań w plenerze połączony z czytaniem bajek, grami i zabawami oraz innymi atrakcjami. Spotkania będą odbywały się w lipcu i w sierpniu.

W niedzielę 16 lipca o godzinie 16 na Dziedzińcu Pałacu Książąt Czartoryskich fragment książki Justyny Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" przeczyta wcielająca się w postać baśniowej bajarki Renata Siedlaczek. Historia opowiada o przygodach, jakie przytrafiły się skarpetkom, które pogubiły się w praniu i muszą na nowo odnaleźć swoje role w życiu.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Puławski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Dofinansowano go ze środków projektu „UTW dla społeczności” będącego częścią programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna