Inne

Spotkanie z poezją Krzysztofa Gryko oraz koncert King's Free w Puławach

Dodano: 23 stycznia 2018, 16:50
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) zaprasza na wieczór poetycki z Krzysztofem Gryką oraz koncert King's Free. Oba wydarzenia odbędą się w piątek, 26 stycznia o godz. 18.

Gościem spotkania będzie będzie sam Krzysztof Gryko, który odczyta swoje teksty poetyckie. Podczas wydarzenia będzie mu wtórować muzyka zespołu King's Free.

- Zderzenie tych dwóch form wypowiedzi artystycznej to swoistego rodzaju dialog, który przynosi upragniony cel, jakim jest porozumienie na płaszczyźnie dźwięku słowa - zachęcają organizatorzy.

Krzysztof Gryko, urodzony w 1974 r. w Olsztynie. Poeta, muzyk i tłumacz. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim i muzykoterapii na UMCS w Lublinie. Publikował wiersze, eseje, prozę oraz recenzje m.in. w "Twórczości", "Zeszytach Literackich", "Czasie Kultury", "Akcencie", "Kwartalniku Artystycznym", "Odrze" i "Kresach".

Zespół King's Free prezentuje muzykę punkową w postmodernistycznym wydaniu. W skład formacji wchodzą: Mikołaj Bajew (bas) Rafał Lenartowicz (perkusja) Jakub Drob (wokal).

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna