Inne

TechKlub Lublin - spotkanie w Teatrze NN

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 września 2014, 11:34

W środę, 3 września o godz. 19 w Ośrodku Brama Grodzka Teatr NN (ul. Grodzka 21), trzecie spotkanie w ramach TechKlubu Lublin.

O czym opowiedzą prelegenci?

"Kiedy Facebook przestał mieć sens... - nowe trendy w działalności instytucji kultury i organizacji pozarządowych w Internecie" - Marcin Wilkowski, Historia i Media

Krótkie wystąpienie o tym, co ciekawego i wartościowego może zrobić instytucja kultury (GLAM) lub organizacja pozarządowa w Internecie zamiast ślepo angażować się w media społecznościowe. Przykłady i przewidywania na przyszłość bez marketingowej nowomowy i z odniesieniem do możliwości finansowych i organizacyjnych polskich instytucji.

"Wordpress w Lublinie" - Stanisław Skulimowski, Instytut Informatyki, Wydział Elektroniki i Informatyki

Wordpress to obecnie najpopularniejszy system blogowy na świecie. Korzystają z niego wszyscy, od pojedynczych osób w celach hobbistycznych, po super korporacje w celach biznesowych. Wordpress to również społeczność ludzi, których łączy chęć do dzielenia się wiedza i doświadczeniem z tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych. W czasie swojej prezentacji prelegent opowie jeszcze dokładniej o tym czym jest WP, jak kształtuje się lubelska społeczność entuzjastów tego systemu i jak możesz zostać jej członkiem.

Jednym z gości wrześniowego spotkania będzie lubelska organizacja - Fundacja Rozwoju Wolontariatu. Będzie ona dzielić się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w wykorzystaniu technologii. Będzie również okazja do wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania sieciami współpracowników na odległość przy wykorzystaniu użytecznych technologii.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy - tutaj
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna