Inne

Tektura zaprasza na sobotę

  Edytuj ten wpis

Spotkanie z paneuropejskimi autostopowiczami, wegetariańska uczta i giełda ciuchów - to wszystko w sobotę w lubelskiej Tekturze.

Bohaterami popołudnia i wieczoru w Przestrzeni Działań Twórczych "Tektura” będą Ruda i Kuba. Czyli Iwona Rosińska, studentka Wydziału Tkaniny i Ubioru na Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Jakub Borowiec, student II Wydziału Lekarskiego na UM w Lublinie i Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS.

W wakacje wybrali się razem autostopem do Hiszpanii. Przejechali przez 5 krajów. Swoją podróż dokumentowali zdjęciami. Teraz pokażą je na wystawie w Galerii Czarnej. Wernisaż o godz. 17.

Ok. godz. 21 Ruda i Kuba opowiedzą o przygodach, jakie spotkały ich w trakcie wyprawy. Wspomnienia zilustrują ponad 500 slajdami.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się przekonać do spełniania marzeń. Niepotrzebne są pieniądze, wystarczy pomysł, odrobina chęci, szczęścia i wiary w drugiego człowieka - mówią organizatorzy spotkania.

To nie wszystkie atrakcje soboty w Tekturze. Kilka minut po wernisażu zacznie się składkowa "Vege uczta”. Warunkiem wzięcia w niej udziału jest przyniesienie ugotowanych przez siebie specjałów.

- Jeśli nie umiesz gotować, żaden problem, wolno przychodzić z owocami - zapraszają gospodarze klubu.

Równolegle będzie się odbywać kolejna edycja "Przebieralni”, czyli giełdy ubrań. - Przejrzyj swoją szafę i wybierz ciuchy, których już nie nosisz. Przynieś je i wymień się z innymi. Może zyskasz odlotową bluzę, marynarkę albo jakiś dodatek - zachęcają tekturowicze.

Uwaga, nowość! W ramach październikowej "Przebieralni” będzie również można wymienić się książkami.

Wstęp wolny. Adres: ul. Wieniawska 15A.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna