Inne

"Toruńska Uprawa Plakatu". Wystawa w Chatce Żaka

Dodano: 13 marca 2017, 10:15
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Przestrzeń Działań Wizualnych zaprasza na wystawę pracy studentów i wykładowców z Zakładu Projektowania Graficznego na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wernisaż ekspozycji pt. "Toruńska Uprawa Plakatu" odbędzie się w piątek, 17 marca o godz. 17 w holu Chatki Żaka (ul. Radziszewskiego 16).

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Celem wspólnej pracy na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu jest znalezienie właściwych powiązań funkcji utylitarnej projektu z wizualizacją określonych treści, ujętych w logiczną i artystycznie wartościową formę wypowiedzi plastycznej. Wyniki tej pracy będziemy mogli podziwiać podczas wystawy w Lublinie.

Zróżnicowane temperamenty i osobowości twórcze młodych projektantów – studentów Zakładu Projektowania Graficznego oraz jego pedagogów, znajdują odbicie w postaci różnorodnej wystawy prezentującej wiele koncepcji i rozwiązań formalnych służących rozwiązaniu postawionego problemu projektowego.

Oprócz projektów studentów na wystawie swoje plakaty zaprezentują także pracownicy Zakładu: dr Joanna Frydrychowicz-Janiak, dr Piotr Florianowicz, dr hab. Nikodem Pręgowski i dr Krzysztof Skrzypczyk.

Ekspozycja będzie czynna do 27 marca.

Czytaj więcej o: Chatka Żaka wystawa plakat wernisaż
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna