Inne

Wigilia Miłosierdzia w Targach Lublin

Dodano: 20 grudnia 2017, 12:40
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do udziału i wsparcia Wigilii Miłosierdzia organizowanej dla ponad 500 potrzebujących osób. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w wigilijną niedzielę, 24 grudnia o godz. 10.30 w hali Targów Lublin.

Zbliżają się święta - czas, kiedy wszyscy pragniemy się spotkać w rodzinnej atmosferze. Nie każdy jednak będzie miał taką możliwość. Bezdomnym, samotnym, opuszczonym i chorym, słowem - wszystkim potrzebującym na przeciw wychodzi Caritas Archidiecezji Lublin, który przy współudziale innych organizacji, firm oraz wolontariuszy, organizuje wyjątkowe spotkanie dla ponad 500 osób.

Na uczestników czekają wspólna modlitwa, posiłek i kolędowanie, bez poczucia osamotnienia i odrzucenia. Po zakończeniu Wigilii potrzebujący otrzymają paczkę żywnościową.

W dalszym ciągu można wspierać inicjatywę, przynosząc produkty spożywcze oraz środki czystości do siedziby Caritas. Potrzebni są również wolontariusze, którzy mogą zgłaszać się pod nr telefonu 668 770 774 lub za pomocą maila: j.skolimowska@caritas.pl

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna