Inne

Zabytki w obiektywie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 września 2013, 11:56

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

W niedzielę (22 września) czwarty z serii spacerów fotograficznych towarzyszących konkursowi „Wiki lubi zabytki”.

Wiki Lubi Zabytki to otwarty konkurs fotograficzny, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska. Celem konkursu jest sfotografowanie wszystkich obiektów, które posiadają status zabytku nieruchomego oraz wpisane są do wykazów zabytków prowadzonych przez Wojewódzkich Konserwatorów Zabytków.

Tematem najbliższego fotograficznego spaceru będzie śródmieście. Zbiórka o godz. 9.00 obok budynku browaru przy ul. Bernardyńskiej. Podczas spaceru uczestnicy odwiedzą właśnie browar, później Teatr Stary, ulicę Chopina i dawny Bank Rolny, ulicę Narutowicza a tam zespół architektoniczny dawnego Związku Pracy Kulturalnej, budynek Teatru im. Juliusza Osterwy, domek kata przy ulicy Długosza.

W poniedziałek (23 września) o godz. 18.00 w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN” odbędą się konsultacje fotograficzne dla wszystkich uczestników konkursu. W spotkaniu wezmą udział fotograficy z GFL i LTF, którzy będą pomagać w wyborze zdjęć konkursowych i będą udzielać zainteresowanym porad fotograficznych. Kmo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna