Kino

Plenerowe Kino w bramie. Program seansów

Dodano: 22 czerwca 2017, 15:25
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

23 czerwca na ulicę Królewską 3 wróci wakacyjne plenerowe Kino w bramie. Tegoroczny, trzeci sezon imprezy rozpocznie się w piątek o godz. 21, retrospektywą Unia Film Festival 2017.

UFF to konkurs filmów krótkometrażowych autorstwa uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z woj. lubelskiego. Odwiedzający Królewską 3 będą mogli zobaczyć dzieła laureatów nagrody głównej UFF z pięciu ostatnich edycji: film Karoliny Weremczuk "Junkpak", filmy Piotra Kamińskiego "Rozalia", "14.20" i "Sztuka oddychania" oraz film Oskara Rybaczka "Maximum".

Tradycyjnie projekcje w Kinie w bramie odbywać się będą w każdy piątek i sobotę wakacji. W piątki prezentowane będzie kino współczesne, natomiast w soboty widzowie będą mogli oglądać klasyczne kino polskie doby międzywojnia.

24 czerwca wyświetlony zostanie film "Pani minister tańczy" z udziałem Toli Mankiewiczówny i Antoniego Żabczyńskiego. Akcja filmu toczy się w fikcyjnym państwie, gdzie nowym ministrem w Ministerstwie Ochrony Moralności Publicznej zostaje młoda i piękna Zuzanna. Od razu staje się ona obiektem westchnień przystojnego zastępcy szefa kancelarii - Sebastiana hrabiego de Santis.

Wstęp na wszystkie projekcje jest wolny.

Następne projekcje:

30.06 (piątek): Wołyń (dramat, 2016 r.) 150 min.
01.07 (sobota): Pieśniarz Warszawy (komedia, 1934 r.) 53 min.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: kino film Kino w Bramie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna