Kino

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (21-23.04)

Dodano: 21 kwietnia 2017, 14:03
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały dystrybutora)

Kolejna odsłona kultowej serii "Szybcy i Wściekli" oraz melodramat z Tomaszem Kotem i Lianne Harvey "Bikini Blue', a także oscarowy "Klient" - to tylko niektóre z nowych pozycji, które zagoszczą od piątku w polskich kinach. Sprawdź repertuar kin oraz teatrów w Lublinie i regionie.

PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA 21 kwietnia 2017 – 23 kwietnia 2017

 

TEATRY:

 

TEATR im. J. OSTERWY (ul. Narutowicza 17): PIĄTEK: Ludzie inteligentni – 19.00 SOBOTA: Ludzie inteligentni – 18.00, 20.30 NIEDZIELA: Ludzie inteligentni – 19.00

TEATR im. H.Ch. ANDERSENA (plac Teatralny 1): brak spektakli

TEATR MUZYCZNY (ul. Skłodowskiej-Curie 5): brak spektakli

TEATR STARY (ul. Jezuicka 18): PIĄTEK: Słoneczna linia – 19.00 SOBOTA: The Met: Live in HD Piotr Iljicz Czajkowski – 18.55 NIEDZIELA: A kuku – 16.00, 17.30

TEATR CENTRUM KULTURY (ul. Peowiaków 12): Teatr z pudełka – małe spektakle cz. 2 – 17.00 SOBOTA: Pod-grzybek – 12.00

FILHARMONIA LUBELSKA (ul. Skłodowskiej-Curie 5): NIEDZIELA: Koncert familijny: Obraz w garści – 12.00; Stare Dobre Małżeństwo – 17.00

 

KINA:

 

CINEMA CITY PLAZA LUBLIN (ul. Lipowa 13): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Amok – 18.50; Azyl – 16.10; Bikini Blue – 12.00, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Był sobie pies – 10.10; Dalida – 14.30; Dzieciak rządzi 3D – 11.40, 13.50, 16.00, 18.10; Dzieciak rządzi 2D – 10.30, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10; Ghost in the Shell – 10.00, 17.20, 19.40, 22.00; Klient – 20.20; Life – 14.00; Logan: Wolverine – 21.10; Piękna i Bestia dubbing – 10.20, 12.20, 15.00, 17.40; Piękna i Bestia napisy – 20.20; Porady na zdrady – 21.20; Power Rangers 11.50; Szybcy i Wściekli 8 – 11.00, 12.20, 13.50, 15.10, 16.40, 18.00, 19.30, 20.50, 22.20;  Zając Max ratuje Wielkanoc – 10.10, 13.00, 14.45

CINEMA CITY FELICITY LUBLIN (al. Wincentego Witosa 32): PIĄTEK: Azyl – 15.40; Baba Jaga – 20.15; Bikini Blue – 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Był sobie pies – 09.00; Chata – 13.00; Dzieciak rządzi 3D – 10.00, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40; Dzieciak rządzi 2D -  10.00, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30; Ghost in the Shell – 18.00, 20.50; Kong: Wyspa Czaszki – 21.40; Lego Batman: Film – 10.20; Life – 20.30; Małżeńskie porachunki – 14.50, 19.40, 21.40; Munio: Strażnik Księżyca – 10.20; Ostatnia klątwa – 12.40, 17.00, 19.10, 21.20; Ozzy – 11.50; Piękna i Bestia – 11.00, 13.40, 16.20, 19.00; Porady na zdrady  – 18.15; Power Rangers – 12.20; Szybcy i Wściekli 8 4DX – 10.00, 12.50, 15.40, 18.30, 21.20; Szybcy i Wściekli 8 – 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.20; Zając Max ratuje Wielkanoc – 10.00, 14.00, 16.00 SOBOTA NIEDZIELA: Azyl – 15.40; Baba Jaga – 20.15; Bikini Blue – 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Był sobie pies – 10.40; Chata – 13.00; Dzieciak rządzi 3D – 10.00, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40; Dzieciak rządzi 2D - 11.00, 13.10, 15.20, 17.30; Ghost in the Shell – 18.00, 20.50; Kong: Wyspa Czaszki – 21.40; Lego Batman: Film – 10.20; Life – 20.30; Małżeńskie porachunki – 14.50, 19.40, 21.40; Munio: Strażnik Księżyca – 10.20; Ostatnia klątwa – 12.40, 17.00, 19.10, 21.20; Ozzy – 11.50; Piękna i Bestia – 11.00, 13.40, 16.20, 19.00; Porady na zdrady  – 18.15; Power Rangers – 12.20; Szybcy i Wściekli 8 4DX – 10.00, 12.50, 15.40, 18.30, 21.20; Szybcy i Wściekli 8 – 11.30, 14.20, 17.10, 20.00, 22.20; Zając Max ratuje Wielkanoc – 10.00, 14.00, 16.00

MULTIKINO GALERIA OLIMP (Al. Spółdzielczości Pracy 36): PIĄTEK: Azyl – 12.20; Był sobie pies – 10.05; Chata – 14.30; Dzieciak rządzi 3D – 15.30; Dzieciak rządzi 2D – 10.15, 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.20, 18.15; ENEMEF: Noc Grozy – 22.20; Ghost in the Shell – 13.05, 17.05, 19.35, 23.00; Ozzy – 10.55; Piękna i Bestia – 10.15, 11.45, 13.00, 15.45, 18.30; Szybcy i Wściekli 8 – 10.15, 11.20, 13.10, 14.15, 15.05, 16.05, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00, 23.30, 23.55 SOBOTA: Amok – 20.40; Był sobie pies – 11.00; Chata – 14.40; Dzieciak rządzi 3D – 15.30; Dzieciak rządzi 2D – 10.15, 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.20, 18.15; Ghost in the Shell – 13.05, 17.05, 19.45, 22.10; Ozzy – 10.55; Piękna i Bestia – 10.15, 13.00, 15.45, 17.45; Poranki: Tomek i Przyjaciele – 10.30, 12.00; Szybcy i Wściekli 8 – 10.15, 11.20, 13.10, 14.15, 15.05, 16.05, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00; Zając Max ratuje Wielkanoc – 13.15 NIEDZIELA: Amok – 20.40; Azyl – 12.20; Był sobie pies – 10.05; Chata – 14.40; Dzieciak rządzi 3D – 15.30; Dzieciak rządzi 2D – 10.15, 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.20, 18.15; Ghost in the Shell – 17.05, 19.45; Piękna i Bestia – 10.15, 11.55, 13.00, 15.45, 17.45; Poranki: Tomek i Przyjaciele – 10.30, 12.00; Szybcy i Wściekli 8 – 10.15, 11.20, 13.10, 14.15, 15.05, 16.05, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00; Zając Max ratuje Wielkanoc – 10.05, 13.40

KINO BAJKA (ul. Radziszewskiego 8): PIĄTEK: Zając Max ratuje Wielkanoc – 08.30; Był sobie pies – 11.00; Klient – 15.30, 20.00; W sieci – 17.45 SOBOTA: Klient – 10.00, 20.30; Był sobie pies – 13.00; W sieci – 15.00; Noma: My Perfect Storm – 17.30 NIEDZIELA: Był sobie pies – 13.30; Klient – 15.30, 20.00; W sieci – 17.45

KINO GRAŻYNA (ul. Wallenroda 4a): NIEDZIELA: Śmietanka towarzyska – 16.00; Moonlight – 18.00

DKF 16 (ul. Kiepury 5a): SOBOTA: Dzisiejsze czasy – 15.30; Egzamin – 17.30

CENTRUM KULTURY LUBLIN (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Klient – 18.00, 20.30 SOBOTA: Captain Fantastic – 15.30; Klient – 18.00, 20.30 NIEDZIELA: Jak uratować mamę – 12.00; Lato w Prowansji – 17.00; Klient – 19.00

CHATKA ŻAKA (ul. Radziszewskiego 16): brak seansów

PUŁAWY – SYBILLA (Al. Partyzantów 6): PIĄTEK: Dzieciak rządzi – 15.00, 16.45; Szybcy i Wściekli 8 ­– 18.40, 21.00 SOBOTA NIEDZIELA: Dzieciak rządzi 3D – 11.00; Szybcy i Wściekli 8 – 12.45, 18.40, 21.00; Dzieciak rządzi 2D – 15.15, 17.00

BIAŁA PODLASKA – MERKURY (ul. Brzeska 43): PIĄTEK: Dzieciak rządzi – 12.45, 17.00; Szybcy i Wściekli 8 – 14.30, 18.40, 21.00 SOBOTA NIEDZIELA: Dzieciak rządzi – 11.00, 12.45, 17.00; Szybcy i Wściekli 8 – 14.30, 18.40, 21.00

ZAMOŚĆ – STYLOWY (ul. Odrodzenia 9): PIĄTEK: Bikini Blue – 16.45, 19.15; Dzieciak rządzi 2D – 09.00, 13.15, 17.15; Dzieciak rządzi 3D – 15.15; Historia pewnego życia – 19.00; Klient – 14.15, 20.30; Ostatnia klątwa – 18.30, 21.00; Szybcy i Wściekli 8 – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45 SOBOTA: Aquarius – 19.00; Bikini Blue – 13.00, 19.15; Dzieciak rządzi 2D – 12.30, 16.30; Dzieciak rządzi 3D – 14.30; Eugeniusz Oniegin – 18.55; Klient – 16.45; Ostatnia klątwa – 14.45, 21.00; Szybcy i Wściekli 8 – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45 NIEDZIELA: Bikini Blue – 16.45, 19.15; Dzieciak rządzi 2D – 13.15, 17.15; Dzieciak rządzi 3D – 15.15; Klient – 14.15, 20.30; Mężczyzna imieniem Ove – 19.00; Ostatnia klątwa – 18.30, 21.00; Szybcy i Wściekli 8 – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45

ŚWIDNIK – LOT (Al. Lotników Polskich 24): PIĄTEK: Bolshoi Ballet: Jezioro Łabędzie – 14.00; Power Rangers – 17.00; Azyl – 19.30 SOBOTA: Power Rangers – 17.00; Azyl – 19.30 NIEDZIELA: Bolshoi Ballet: Jezioro Łabędzie – 14.00; Power Rangers – 17.00; Azyl – 19.30

CHEŁM – CKF ZORZA (ul. Strażacka 2): PIĄTE: Azyl – 16.00; Dzieciak rządzi 2D – 14.00; Dzieciak rządzi 3D – 18.30; Life – 20.30 SOBOTA: Azyl – 20.30; Dzieciak rządzi 2D – 14.00; Dzieciak rządzi 3D – 12.00, 16.00; Life – 18.00 NIEDZIELA: Azyl – 16.00; Dzieciak rządzi 2D – 18.30; Dzieciak rządzi 3D – 12.00, 14.00; Life – 20.30

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (21 kwietnia 2017 o 14:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W Parczewie tez jest kino :-)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna