Kino

W Art Studio: Majowe Future Shorts

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 maja 2010, 09:26

Kolejny pokaz krótkometrażowych filmów z cyklu "Future Shorts” odbędzie się we wtorek (25.05) w lubelskim Art Studio.

Będzie można obejrzeć amerykańskie, brytyjskie francuskie, a nawet singapurskie produkcje z ostatniej dekady. Będą obrazy aktorskie i animowane.

Na początek pokazany zostanie filmik "Snapshot” Kate Baker i Andresa Rosende. – To historia kilku związków opowiedziana podczas jednego dnia – opisują organizatorzy.

Dalej będzie szort "What's Virgin Mean” Michaela Daviesa, w którym dziewczynka postawi swoją matkę w trudnej sytuacji zadając jedno z tych pytań, na które rodzice nie lubią odpowiadać...

Ciekawie zapowiadają się krótkometrażówki Elliota Deara i Phillippe'a Orreindy. – Poznacie siłę sztuki jako narzędzia do spełniania marzeń i wyrażania własnej osobowości: w "Kate Bush – Music Matters” Elliota Deara posłuży do tego celu muzyka, a w "I'll Wait for the Next One” Phillippe'a Orreindy... pociągowa poezja – zapowiadają organizatorzy.

Organizatorzy dodają: – Ponadto staniecie się świadkami błahych wydarzeń, które rozpoczynają reakcje łańcuchowe o trudnych do przewidzenia rezultatach. W "Teleglobal Dreamin'” Erica Flanagana będzie to wypad do miasta pary pracowników telefonicznej korporacji, w "Nao Me Deixa Em Casa” Daniela Aragao – intymna sesja fotograficzna, a w "This Too Shall Pass” potrącenie klocka domino przez zabawkową ciężarówkę...

Początek seansu o godz. 18. Adres: ul. Radziszewskiego 16.

Bilety – po 8 i 6 zł.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna