Kino

Złote Mrówkojady werbują. Możesz zostać jurorem

Dodano: 3 czerwca 2015, 14:41
Autor: reda

– Zrób furorę i zostań jurorem – zachęcają organizatorzy bardzo znanego i ważnego festiwalu filmowego Złote Mrówkojady.

- Autorskie filmy są twoją prawdziwą pasją? Masz własne zdanie i umiesz je obronić, ale równocześnie jesteś otwarty na opinie innych? Nie lubisz w kinie schlebiania tanim gustom? Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie pytania brzmi „tak”, to znaczy że właśnie Ciebie szukamy: możesz zostać członkiem Jury Publiczności na festiwalu Złote Mrówkojady – zachęca Kinoteatr Projekt z Centrum Kultury.

To druga edycja poszukiwań jurorów. Zeszłoroczny konkurs na Jury Publiczności Pełnego Metrażu cieszył się wielkim powodzeniem. – Wyłonieni w jego drodze jurorzy spisali się świetnie. Po burzliwych obradach wyłonili zwycięski film i potrafili przekonująco uzasadnić przed publicznością swój werdykt. W tym roku konkurs na pełny metraż stał się częścią Złotych Mrówkojadów i postanowiliśmy nasz konkurs kontynuować a nawet go rozwinąć – tłumaczą organizatorzy, którzy kuszą kandydatów, że wybraniec, jako jeden z pięciu jurorów nagrodzi najlepszy pełny metraż statuetką Złotego Mrówkojada i nagrodą pieniężną. Inne obowiązki jurora – rola selekcjonera i pomoc przy wyborze filmów do konkursu.

Osoby, które chcą zostać jurorami muszą do 14 czerwca napisać kilka zdań i uzasadnić, dlaczego to właśnie jego powinni wybrać organizatorzy. Maile trzeba wysłać: kinoteatrprojekt@o2.pl.
Uwaga! Za swoją pracę jurorzy dostają honorarium.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna