Koncerty

Behemoth z podwójnym supportem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 września 2009, 05:49

Piątek (25.09) i sobota (26.09) upłyną w lubelskim klubie Graffiti pod znakiem "Evangelion”.

Najpierw miały to USA, potem Słowacja i Izrael. W czwartek piekło zaczęło się w Polsce. Pełzające jak epidemia. Gorące jak płonący metan. Głośne jak wybuch tony trotylu. Wściekłe jak sto złych psów. Mroczne jak sto diabłów. Koncertowe piekło Behemotha w sobotę dotrze do Lublina.

To wytęsknione przez zaprawionych w blackmetalowych bojach tournee nosi nazwę "Nowa Ewangelia 2009”. Nawiązuje ona do tytułu najnowszego albumu Nergala i S-ki "Evangelion”. Pochodzące z niego utwory zagrzmią w klubie Graffiti późno w nocy.

Zanim na scenie pojawią się główni bohaterowie piekielnego widowiska, kotły emocji rozgrzeją Hermh, Azarath i Black River.

Start o 19. Bilety po 45 zł

Mniej zaprawieni w ekstremalnych akcjach mogą się przygotować na konfrontację z piekielną muzyką przychodząc do Graffiti w piątek na "Wigilię Nowej Ewangelii”. Pohałasują Fateborn, Insanity, Fractal i Razor Of Death.

Najbardziej znani i sprawdzeni z tych rozbójników muzycznych są pierwsi. Wymiatają w konwencji metalcore i deathcore. Czyli nie ma zmiłuj. Bardzo konkretnie czadują też ostatni. Robią to w stylu thrashmetalowym. A więc także nie ma przeproś.

Początek o 20. Wstęp za 5 zł.

Adres: ul. Piłsudskiego 13.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna