Koncerty

Culture Night 2017. Wielokulturowy koncert, pokaz mody i tańca

Dodano: 3 kwietnia 2017, 16:32
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne organizatora)

Już po raz czwarty IFMSA-Poland English Division Lublin zorganizuje wyjątkowe wydarzenie charytatywne, jakim jest Culture Night. W tym roku impreza, której celem jest ukazanie wielokulturowości Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia o godz. 17 w Auli Uniwersytetu (ul. Jaczewskiego 4).

Koncert charytatywny zostanie przygotowany przez studentów anglojęzycznych oraz polskojęzycznych Uniwersytetu Medycznego. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane występy taneczne, wokalne, muzyczne programów: Azjatyckiego, Arabskiego, Europejskiego, Amerykańskiego i Polskiego.

- Odbędzie się również Fashion Show  - pokaz strojów narodowych studentów anglojęzycznych min. Sri Lanki, Tajlandii, Arabii Saudyjskiej, Indii, Norwegii - zachęcają organizatorzy. 

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie wystawa fotograficzna pt. "Multicultural Lublin", przedstawiającą studentów w strojach narodowych na tle zabytków Lublina.

Podobnie jak w poprzednich latach ważnym elementem Culture Night będzie tak zwany "Traditions Carnival", czyli interaktywne prezentacje kultur połączone z multikulturowym bankietem.

Nie zabraknie również innych ciekawych, dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie nauka języka tajwańskiego oraz tajskiego w ramach Festiwalu Tradycji. Miłośnicy kuchni będą z kolei mieli okazję spróbować potraw z całego świata.

Podczas tegorocznej edycji Culture Night zbierane będą fundusze na rzecz pacjenta Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie -Aleksandra Kołodzieja, który choruje na adrenoleukodystrofię. Bilety na wydarzenie w cenie 10 zł można nabywać m.in. w biurze IFMSA-Poland (ul. Chodźki 9/9) oraz w Collegium Anatomicum. Ograniczoną ilość wejściówek będzie można również nabyć w dniu koncertu.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna