Koncerty

Ecce Homo i Myly Ludzie w Kaziku

  Edytuj ten wpis
Autor: oa

16 października w klubie Kazik przy ul. Nadbystrzyckiej odbędą się dwa koncerty. Impreza to nowy cykl promujący lubelską scenę rockową. Koncerty rozpoczną się o godzinie 20. Wstęp 5 złotych.

Cykliczna impreza ma promować zespoły rockowe. - Przez cały październik i dwa pierwsze weekendy listopada w każdą sobotę w klubie grają dwie kapele. Najlepsi trafią na scenę koncertu finałowego Juwenalia 2011 – mówi Paweł Dobrowolski z Agencji Rozrywkowej Street.

W najbliższą sobotę zagra m.in. zespół Ecce Homo. Kapela powstała 18 lat temu w Lublinie. Wówczas muzycy uczęszczali jeszcze do szkoły średniej, a granie zaczynali od przydomowych garaży. Kolejne lata przynosiły w zespole zmiany, a kapela stawała się coraz popularniejsza.

Na początku ich działalności nagrali takie utwory jak: Ogień, Lustra, 45 %. Stworzone wówczas piosenki grają do dziś. Jak każdy zespół przeszli także próbę czasu. Po kilku latach musieli zmierzyć się z problemem wyjazdów, łączeniem gry z pracą. Udało im się przetrwać. Wynik ciężkiej pracy z osiemnastu lat działalności można podziwiać na niedawno wydanym krążku. Na płycie znajduje się sześć kawałków.

W sobotni wieczór wystąpi także zespół Myly Ludzie z Chełma. Kapela powstała kilka lat temu. Obecnie grają w składzie: Daniel Stasiek Stachniuk (gitara, wokal), Albin Gumna Gumienny (bas, wokal), Tymoteusz Góźdź (klawisze), Mariusz Forest Grela (perkusja). Ich muzyka to energetyczne rockowe granie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna