Koncerty

Kazimierz Dolny: Koncert na Rynku dla powodzian

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 lipca 2010, 18:34

Kairos, Dorota Miśkiewicz, Pati Yang, Krystyna Prońko i Zespół Reprezentacyjny we wspólnym koncercie na rzecz powodzian w niedzielę (18 lipca) na Rynku w Kazimierzu Dolnym.

Wielka woda w gminie Janowiec już opadła, ale sytuacja wielu osób jest tragiczna, wciąż potrzebują pomocy. Dyrekcja Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi” Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą postanowiła zorganizować koncert charytatywny, pt.: "Dwa Brzegi powodzianom”. Celem koncertu jest zbiórka środków pieniężnych i darów dla poszkodowanych.

Podczas imprezy odbywać się będzie sprzedaż "Cegiełek”, aukcja dzieł sztuki i wartościowych darowizn rzeczowych. Organizatorzy nadal czekają na gesty dobrej woli i ofiarności. Na licytacje można przekazywać pamiątki związane ze znanymi osobami, fotografie, przedmioty kolekcjonerskie, książki czy płyty.

Wciąż można wpłacać pieniądze na specjalne konto BGŻ 92 2030 0045 1110 0000 0183 9800 z dopiskiem "Dwa Brzegi powodzianom”

Koncert i aukcja odbędą się w niedzielę (18 lipca) na Rynku w Kazimierzu Dolnym, w godzinach od 12 do 16. Biletami wstępu będą "Cegiełki” kupowane dobrowolnie przez widzów. Swój udział w koncercie prowadzonym przez Grażynę Torbicką już potwierdzili – Kairos, Dorota Miśkiewicz, Pati Yang, Krystyna Prońko i Zespół Reprezentacyjny.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna