Koncerty

Koncert Krzysztofa Krawczyka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 lutego 2012, 17:24

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk

W sobotę następnego weekendu (10 marca) o godz. 19.00 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej odbędzie się recital znanego, lubianego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka.

Jego muzyczna i piosenkarska kariera rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy powstał zespół "Trubadurzy” w którym śpiewa i gra na gitarze. Już trzy lata później zespół dostaje nagrodę na festiwalu opolskim za najbardziej udany debiut.

W latach sześćdziesiątych powstają tak znane przeboje jak "Byłaś tu” i "Powiedz kim jesteś”.

W 1973 roku Krzysztof Krawczyk zaczyna solową karierę i zdobywa coraz większą popularność jest nagradzany na wielu muzycznych festiwalach, jego płyty zdobywają status "złotej”

Jego dawniejsze piosenki takie jak "Bo jesteś ty”, "Pamiętam ciebie z tamtych lat”, "To co dał nam świat” "Jak minął dzień” należą do tych, które mimo upływu lat nie przemijają, są wciąż śpiewane, oklaskiwane.

Późniejsze – "Mój przyjacielu” – nagrany z Bregovicem czy "Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz dowiodły, że Krawczyk jest wciąż w znakomitej formie i może zaproponować publiczności kolejne, coraz nowe przeboje, które śpiewamy wychodząc z jego koncertu, przy których się bawimy, relaksujemy, dedykujemy je kochanej osobie.

Organizatorem koncertu jest lubelska Agencja Artystyczna MONOLIT.
Bilety do nabycia w kasie Agencji Koncertowej N'n'N (Filharmonia Lubelska, ul. Marii Curie Skłodowskiej 5), tel. 81 53 15 110, 661 855 690.

Kmo.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna