Koncerty

Oratorium Roberta Grudnia w kościele Świętej Rodziny

Dodano: 16 kwietnia 2016, 16:19
Autor: Damian Drabik

fot. plakat wydarzenia
fot. plakat wydarzenia

W niedzielę, 17 kwietnia o godz. 19 w kościele pw. Świętej Rodziny odbędzie się premiera oratorium Roberta Grudnia "Bóg Ciebie ochrzcił! Bóg dał Ci siłę!" w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski.

Wykonawcy: Anna Seniuk aktorka, Kinga Nadłonek wokal, Marcin Obuchowski  tenor, Tomasz Mazur bas, gitara Krzysztof Pachla klarnet, saksofon, Piotr Wrona akordeon, Michał Kowalczyk  kontrabas Robert Grudzień organy, fortepian. hór Mieszany Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w  Lublinie.

O godz. 20 odbędzie się artystyczny pokaz laserów „Chrześcijańskie dzieje Polski”.

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (16 kwietnia 2016 o 18:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CUDaki (w)MAWIAJĄ CUDA GŁOSZĄC (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kółkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w kwietniu internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „GŁOS WIELKOPOLSKIz dn. 12.IV.2016 r. w artyKULe: „Komunie w tym roku jeszcze w trzeciej klasie. A za rok? oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „NEWSWEEKz dn. 13.IV.2016 r. w artyKULe: „Jakich wartości broni polski Kościół? Hipokryzji, zgorszenia i korporacyjnej solidarności?oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „DZIENNIK ŁÓDZKIz dn. 15.IV.2016 r. w artyKULe: Kościelny z Radomska oskarżony o molestowanie ministrantówoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „FAKT24.PLz dn. 15.IV.2016 r. w artyKULe: Skandal na pielgrzymce uczniów na Jasną GóręoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „SUPEREXPRESSz dn. 15 i 16.IV.2016 r. w artyKULe: 1} Ile kosztuje pierwsza komunia święta? Nawet ponad 3 tys. zł”; 2} Ksiądz Waldemar Wesołowski: Cud w Legnicy to przestroga od BogaoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

6) „ECHO DNIAz dn. 16.IV.2016 r. w artyKULe: Sprawa seksu z księdzem w Jędrzejowie. Pokrzywdzona także stanie przed sądemoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (16 kwietnia 2016 o 17:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tyle lat niewoli na usługach obcego państwa...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna