Koncerty

Pieśń o cynicznych córach. Artur Andrus w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 kwietnia 2015, 10:00

To już ostatni moment, żeby kupić bilety na koncert Artura Andrusa. Będzie miał recital w piątek, 24 kwietnia i warto uczestniczyć w rozrywce przyjemnej, kulturalnej, posłuchać piosenek melodyjnych, mądrych, zabawnych. Ot choćby takich, jak ta, która wywindowała się tak wysoko na listach przebojów, piosenka przewrotna pt. "Baba na psy”.

Zapowiada się fantastyczny koncert. Artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, a nade wszystko laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej”. Tak, to on, Artur Andrus, który bawi inteligentnym dowcipem, mówi piękną polszczyzną i śpiewa piosenki melancholijne i sentymentalne, prześmiewcze i wesołe, zawsze ze znakomitym tekstem.

Artur Andrus to redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki”, znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator "Szkła kontaktowego”. W czasie spotkań z publicznością mówi i śpiewa, prowadzi spotkanie, nawiązuje znakomity kontakt z widownią. Najczęściej opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił.

O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze "Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych i nieprawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego recital kabaretowy i z pewnością nikt nigdy się nie nudzi. W najbliższym czasie wychodzi nowa płyta Artura Andrusa.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Paweł Żejmo – perkusja.

Recital kabaretowy artysty (w piątek, 24 kwietnia) nosi tytuł "Cyniczne córy Zurychu” i warto rezerwować bilety. Spotkanie z Arturem Andrusem odbędzie się o godz.19 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15)

Bilety w cenie od 60 zł do 80 zł do kupienia w "Kulturomaniaku” Galeria Leclerc (ul. Zana 19), cafe bistro "Imbir” w CK UP (ul. Akademicka 15), Admiral Casino (ul. Kowalska 5) oraz portalach www.biletynakabarety.pl www.eventim.pl
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna