Teatr

"Czas Kobiety" z Anną Marią Jopek w Teatrze Starym

Dodano: 18 lipca 2016, 21:10
Autor: Damian Drabik

fot. Dorota Awiorko
fot. Dorota Awiorko

Spektakl Leszka Mądzika z Anną Marią Jopek - "Czas Kobiety" będzie można oglądać w Teatrze Starym w dniach 10-13 października. Przedstawienia będą odbywać się o godz. 19.

- Czas zostawia swoje piętno, żywiąc się tym co ogarnia, postrzega, dotyka. Fascynacja witalnym ciałem ustępuje miejsca w odnalezieniu jego urody w kolejnych etapach życia. Karuzela czasu, która nas zabiera w wędrówkę, we wszystkich swoich fazach jest fascynująca. W taką podróż pragnę wybrać się wraz z Anną Marią Jopek, biorąc za świadków obecnych w tym misterium - pisze twórca spektaklu Leszek Mądzik.

Idea współpracy Leszka Mądzika i Anny Marii Jopek przy spektaklu „Czas kobiety” zrodziła się w wyniku wzajemnej fascynacji artystów swoją twórczością. Leszek Mądzik wnosi do niego swój świat teatralny i niezwykłą wrażliwość plastyczną, Anna Maria Jopek - talent kompozytorski i cudowny, znany wszystkim głos.

Występuje: Anna Maria Jopek; kontrabas: Robert Kubiszyn; muzyka: Anna Maria Jopek i Robert Kubiszyn; realizacja dźwięku: Rafał Smoleń; projekt i wykonanie kostiumu: Teresa Sed.

Spektakl przygotowany z okazji obchodów 70-lecia Leszka Mądzika oraz 45-lecia jego pracy twórczej. Czas trwania: 45 minut.

Bilety:

VIP normalne 70zł / ulgowe 50zł

I normalne 50zł / ulgowe 35zł

II normalne 40zł / ulgowe 25zł

III normalne 25zł / ulgowe 15zł

Czytaj więcej o: Teatr Stary spektakl
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna