Teatr

Niedziela w Andersenie: "Pyza na polskich dóżkach"

Dodano: 27 września 2016, 17:23
Autor: Damian Drabik

fot. Przemysław Bator
fot. Przemysław Bator

Teatr Andersena (działający obecnie w budynku Centrum Spotkania Kultur) zaprasza najmłodszych widzów na spektakl pt. "Pyza na polskich dróżkach". Przedstawienie w reżyserii Daniela Arbaczewskiego będzie można zobaczyć w niedzielę, 2 października o godz. 10 i 12.

Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie młodzi widzowie mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym dzieci i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać na przebieg i tempo spektaklu. - To, czy uda się nam pogłaskać wszystkie spotkane przez Pyzę zwierzaki zależy od Was! - zachęcają organizatorzy.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 0 do 3 lat. Bilety do kupienia w kasie teatru (Pn. – Pn.: godz. 8.00 – 16.00, oraz na dwie godziny przed wydarzeniem). Koszt: 25 zł.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 września 2016 o 16:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Teatr Andersena w CSK to jakaś pomyłka.Kto go tam umieścił? Moje dziecko było ostatnio na przedstawieniu, które pokazuje rozpad rodziny, a dzieci wraz z matką cierpią bo tatuś odszedł do innej, z którą ma dziecko. Trzeba było troszkę porozmawiać z synem o tym co widział i jak to odebrał. Scenografia uboga i brak kurtyny,a po ukłonach aktorzy wychodzą sobie drzwiami jak nigdy nic. Trochę dziwny brak zasłon, a i porządnej widowni ponieważ nic nie widać co się dzieje na scenie-podłodze bo inni zasłaniają siedząc z przodu.Podczas bajki fotele i ogólnie wszystko skrzypi, ktoś wchodzi bocznym wejściem robiąc hałas i odwraca uwagę od przedstawienia. To jakaś improwizacja zawodowego teatru im. Andersena dla dzieci w komedii Woody Allena. Tak to można jednym zdaniem podsumować to co tam widziałem i nie chodzi mi o przedstawienie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna