Teatr

Połączą kino z teatrem. Poławiacze Pereł dokończą film

Dodano: 26 grudnia 2015, 20:51
Autor: Damian Drabik

fot. Emilia Rusin
fot. Emilia Rusin

Kinoteatr Projekt oraz Improv Teatr „Poławiacze Pereł” przygotują intrygujące połączenie kina i teatru. 18 stycznia o godz. 18 w Centrum Kultury zobaczymy wynik projektu „W Nowym Kinie”.

Publiczność najpierw zobaczy film, którego nie będą znali członkowie grupy teatralnej „Poławiacze Pereł”. W kluczowym momencie seans zostanie przerwany, a wówczas młodzi artyści będą musieli sami „dograć” zakończenie. Cała zabawa oparta będzie na improwizacji, a jej wyniku nie będzie można z góry przewidzieć. Aktorom być może uda się odegrać właściwy finał filmu, ale równie dobrze mogą wyimprowizować alternatywną wersję zakończenia.

„Poławiacze Pereł” to założona na początku 2015 roku grupa młodych aktorów specjalizujących się w improwizacji teatralnej.

– Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani – piszą na swojej stronie internetowej.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna