Teatr

Teatr Stary w Lublinie: Repertuar I sezonu artystycznego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lutego 2012, 12:40

Teatr Stary - sprawdź repertuar na kwiecień, maj i czerwiec
Teatr Stary - sprawdź repertuar na kwiecień, maj i czerwiec

Znamy już repertuar Teatru Starego w Lublinie na kwiecień, maj i czerwiec.

Repertuar Teatru Starego - poleć na FB



KWIECIEŃ

10.04 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O KULTURĘ. Autor, autor! Teatralny Mash-Up czyli po co dramatopisarz w teatrze?
Prowadzenie: Roman Pawłowski
Goście: Jacek Głomb, Piotr Gruszczyński, Janusz Opryński

11.04 (środa) godz. 19:00
Andrzej Jagodziński Trio
Skład: Andrzej Jagodziński, Adam Cegielski, Czesław "Mały” Bartkowski
W programie: interpretacje Chopina, Krzysztofa Komedy, standardy jazzowe i polska muzyka tradycyjna.

14.04 (sobota) godz. 20:00
Ad Spectatores "Żywoty świętych osiedlowych” na podstawie książki Lidii Amejko
Adaptacja sceniczna: Agata Kucińska
Reżyseria i scenografia: Agata Kucińska
Muzyka: Sambor Dudziński
Występuje: Agata Kucińska

15.04 (niedziela) godz. 16:00, 17:30
MAŁA MUZYKA
Muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa dla najmłodszych dzieci.

17.04 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O KULTURĘ. Gdzie jest Bóg, czego chce, czy on widzi mnie?
Prowadzenie: Katarzyna Janowska
Goście: o. Tomasz Dostatni, Leszek Mądzik

18.04 (środa) godz. 18:00, 20:00
Federacja "Legenda” – program przygotowany specjalnie dla Teatru Starego
Skład: Marek Andrzejewski, Tomasz Deutryk, Jan Kondrak, Krzysztof Nowak, Piotr Selim, Jola Sip

21.04 (sobota) godz. 17:00, 20:00
Teatr IMKA "Opis obyczajów”
Na podstawie tekstów ks. Jędrzeja Kitowicza, Henryka Rzewuskiego i cudzoziemców odwiedzających Polskę w czasach Stanisława Augusta.
Reżyseria, scenariusz i scenografia – Mikołaj Grabowski
Muzyka – Zygmunt Konieczny
Obsada: Iwona Bielska, Wojciech Błach, Magdalena Boczarska, Mikołaj Grabowski, Oskar Hamerski, Tomasz Karolak, Andrzej Konopka, Olga Mysłowska, Urszula Popiel

22.04. (niedziela) godz. 16:00, 17:30
Studio Teatralne BLUM "Co to?”
Przedstawienie dla dzieci w wieku 0-4 lata.
Scenariusz, reżyseria, oprawa plastyczna i muzyczna spektaklu: Katarzyna Pawłowska i Lucyna Winkel
Obsada: Katarzyna Pawłowska, Lucyna Winkel

24.04 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Po prostu jest fantastycznie! Czyli Co po Lemie?
Prowadzenie: Krzysztof Varga
Goście: Wojciech Orliński, Paweł Dunin-Wąsowicz

25.04 (środa) godz. 19:00
Harmonijkowy Atak - koncert promujący płytę "Harpcore”
Skład: Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartosz Łęczycki, Łukasz Wiśniewski, Jacek Jaguś, Piotr Grząślewicz, Aleksander Sroka, Adam Partyka

27.04 (piątek) godz. 20:00
28.04 (sobota) godz. 20.00
TEATR CENTRALNY. Teatr Maat Projekt "Indukcje”
reżyseria, choreografia, taniec: Tomasz Bazan z udziałem Jacka Poniedziałka
koncepcja przestrzeni: Tomasz Bazan i Martin Shwitsh
muzyka: Tomasz Krezymon

29.04 (niedziela) godz. 17:00
BAJKOWA NIEDZIELA
Bajki dla dzieci czyta Michał Zgiet.

MAJ

6.05 (niedziela) godz. 16:00, 17:30
MAŁA MUZYKA
Muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa dla najmłodszych dzieci.

8.05. (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Wyprawa w XX-lecie, czyli co nam zostało z tamtych lat?
Prowadzenie: Roman Pawłowski
Goście: Kinga Dunin, Andrzej Horubała

10.05 (czwartek) godz. 20:00
11.05 (piątek) godz. 20:00
12.05 (sobota) godz. 20:00
TEATR CENTRALNY. Lubelski Teatr Tańca "Kosmos”
reżyseria, ruch: Wojtek Kaproń
wizualizacje: Aleksander Janas, Robert Zajac
udźwiękowienie: Konrad Chyl

13.05 (niedziela) godz. 16:00, 17:30
Teatr Małego Widza "Rozplatanie tęczy”
Przedstawienie dla dzieci w wieku 0-4 lata.
Pomysł, reżyseria i scenografia: Agnieszka Czekierda
Występuje: Agnieszka Czekierda

15.05 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O KULTURĘ. Poprawnie czy niepoprawnie?
Prowadzenie: Roman Pawłowski

19.05 (sobota) godz. 17:00, 20:00
Teatr na Woli "Iluzje”
Reżyseria – Agnieszka Glińska
Tekst: Iwan Wyrypajew
Przekład – Agnieszka Lubomirska Piotrowska
Scenografia – Agnieszka Zawadowska
Występują: Dorota Landowska, Dominika Ostałowska, Łukasz Lewandowski, Krzysztof Stroiński
Spektakl realizowany we współpracy z Lubelskim Salonem Artystycznym.

20.05 (niedziela) godz. 17:00
BAJKOWA NIEDZIELA
Bajki dla dzieci czyta Wioletta Tomica.

22.05 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Strach się bać
Prowadzenie: Krzysztof Varga
Goście: Mariusz Czubaj, Ireneusz Grin, Marcin Wroński

23.05 (środa) godz. 19:00
Dorota Miśkiewicz
Trasa koncertowa promująca nową płytę, która ukaże się 7 maja 2012 r.

25.05 (piątek) godz. 20:00
26.05 (sobota) godz. 20:00
Andrzej Seweryn "Szekspir Forever”
Koncepcja artystyczna i wykonanie: Andrzej Seweryn
Scenariusz: Piotr Kamiński, Jerzy Klesyk, Andrzej Seweryn

29.05 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O KULTURĘ. Bitwa o Gdynię
Prowadzenie: Krzysztof Varga
Goście: Michał Chaciński

30.05 (środa) godz. 19:00
MŁODZI KLASYCZNI. Łukasz Kuropaczewski

CZERWIEC

1.06 (piątek) godz. 17:00, 19:00
Studio Teatralne Koło "Dolina Muminków w listopadzie”
Scenariusz i reżyseria: Igor Gorzkowski
Scenografia: Małgorzata Lipińska, Robert Pludra
Obsada: Marta Chodorkowska, Bartłomiej Bobrowski, Wiktor Korzeniewski, Bartosz Mazur, Przemysław Stippa

05.06 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Język nasz codzienny i odświętny?

Prowadzenie: Krzysztof Varga
Goście: Jerzy Sosnowski, Jarosław Klejnocki

06.06 (środa) godz. 19:00
Henryk Miśkiewicz "Full Drive 3”

10.06 (niedziela) godz. 16:00, 17:30
MAŁA MUZYKA
Muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa dla najmłodszych dzieci.

12.06 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O KULTURĘ. Wolność? Po co nam wolność? Cenzura w kulturze.
Prowadzenie: Roman Pawłowski
Goście: Anda Rottenberg, Izabela Kowalczyk, mec. Jerzy Naumann

PRZEDSTAWIA:
13.06 (środa) godz. 19:00
MŁODZI KLASYCZNI. Meccorre String Quartet

15.06 (piątek) godz. 20:00
16.06 (sobota) godz. 17:00
Teatr Polonia "Przygoda” Sandora Maraia
Reżyseria: Krystyna Janda
Scenografia: Janusz Sosnowski
Obsada: Jan Englert, Edyta Olszówka, Beata Ścibakówna, Zofia Zborowska, Wiesław Komasa, Maciej Marczewski, Mariusz Zaniewski

17.06 (niedziela) godz. 17:00
BAJKOWA NIEDZIELA
Bajki dla dzieci czyta Ilona Zgiet

19.06 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Między nami kobietami.
Prowadzenie: Grażyna Lutosławska

26.06 (wtorek) godz. 19:00
BITWA O LITERATURĘ. Grillowanie czy czytanie.
Prowadzenie: Grażyna Lutosławska
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna