Teatr

Weekend z Andersenie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 maja 2013, 11:53

 (RZEMEK BATOR/ MATERIAŁY TEATRU)
(RZEMEK BATOR/ MATERIAŁY TEATRU)

W sobotę i niedzielę (1-2.06) o godz. 16 Teatr. H.Ch. Andersena (ul. Dominikańska 1) zaprasza na „Czerwonego Kapturka”, a w niedzielę w samo południe na spotkanie z „Misiem Tymoteuszem i Psiuńciem”.


„Czerwony Kapturek” w reż. Jerzego Jana Połońskiego z klasyką ma niewiele wspólnego. Dynamiczna akcja, szereg rzucających ciętymi ripostami bohaterów. Piosenka goni piosenkę, a poszczególne songi okraszone są efektowną choreografią. Ogromnego czaru przedstawieniu dodaje scenografia – nieco mroczna, odrobinę przypominająca stylistykę filmów Tima Burtona. Spektakle (dla dzieci od lat 6) 1 i 2 czerwca o godz. 16 (dolna sala).

A jeśli ktoś chciałby osobiście spotkać Czerwonego Kapturka, a po spektaklu zostać oprowadzony po scenicznym lesie niech zapyta w kasie o „Spotkanie z bohaterem”. Kosztuje to 5 zł.

Misiek Tymoteusz ma w Lublinie już sporą grupę swoich wiernych widzów. Jeszcze więcej fanów zyskał sobie wielki biały pies – Psiuńcio. Kolejna okazja na spotkanie z sympatycznym zwierzakiem w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 12 (górna sala).

Bilety na spektakle kosztują 20 zł. Tel. 81-532 32 25. AM


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna