Wystawy

Młodzi i bardzo młodzi fotografują

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 września 2014, 14:15
Autor: (reda)

W piątek i w niedzielę dwa wernisaże wystaw zdjęć, które zrobili nieletni autorzy. Jedna to efekt warsztatów, a druga konkursu.

• W piątek Niezależna Grupa Projektowa Piękno Panie (Jezuicka 17) zaprasza o godz. 18 na "Odczynniki Pierwsze”. Autorami prac są dzieci ze Starego Miasta, a czarno-białe, często niedoskonałe techniczne, ale zaskakujące fotografie pokazują klimat tej niezwykłej dzielnicy widzianej z perspektywy jej najmłodszych mieszkańców. Na wystawie zostaną również pokazane zdjęcia wykonane przez Pawła Bajewa podczas warsztatów.

• W niedzielę (7 września) o godz. 14.30 w Galerii Ratusz (plac Łokietka 1) otwarcie wystawy pokonkursowej. Uczniowie lubelskich szkół brali udział w konkursie "Lublin w sercu i obiektywie”, nadesłali 282 zdjęcia. Na wystawie zobaczymy 49: Agaty Bogusław z XIV LO, Agaty Strug z XXIII LO, Aleksandry Baran z III LO, Alicji Sadowskiej z SP nr 10, Alicji Bieleckiej z SP nr 25, Aleksandry Chudziak z SP nr 10, Anity Kalinowskiej z XIV LO, Anny Ciszewskiej z XXI LO, Arkadiusza Wójtowicza z XVIII LO, Blanki Rzepeckiej z SP nr 25, Elżbiety Oleszczuk z Gimnazjum nr 11, Emilii Ilczuk z XXIII LO, Eweliny Kaproń z Gimnazjum nr 1, Igi Musik z Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych, Joanny Kozieł z SP nr 51, Joanny Wiśniewskiej z XII LO, Kacpra Wesołowskiego z SP nr 40, Kamili Ciosmak z XXIII LO, Karola Piotrowskiego z XXIII LO, Karoliny Jachorek z ZS nr 5, Magdy Hanaki z XXIII LO, Patrycji Grelowskiej z XIV LO, Katarzyny Fijałek z Gimnazjum nr 1, Patrycji Baciur z II LO, Magdy Małek z Gimnazjum nr 15, Mateusza Świzdora z Gimnazjum nr 14, Pauli Kryczki z III LO, Wioletty Wójcik z XIV LO i Łukasza Tkaczyka XIV LO.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Piękno Panie fotografia
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna