Wystawy

Wystawa w galerii Labirynt

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 marca 2011, 13:41

W piątek (18.03) o godz. 19 w galerii Labirynt wernisaż wystawy Andrée Weschler i Yingmei Duan. W sobotę (19.03) o godz. 16 spotkanie z artystkami.

Wystawa to kulminacja projektu A-Y/Y-A, w ramach którego dwie artystki - Andrée Weschler i Yingmei Duan goszczą w Lublinie na rezydencji. Andrée Weschler jest Francuzką mieszkającą w Singapurze, Yingmei Duan jest Chinką mieszkającą w Niemczech. Po raz pierwszy spotkały się w Lublinie. Od początku marca prowadziły warsztaty twórcze i wykłady.

Dialog, jaki toczą ze sobą artystki to działania, które przenikają się i rozchodzą w bardziej indywidualne formy. Na wystawie artystki zaprezentują najnowsze realizacje wideo, które powstały w Lublinie podczas rezydencji, instalację oraz performances. W Galerii Labirynt będzie można zobaczyć również dokumentacje wcześniejszych działań Weschler i Duan.

W sobotę, 19 marca o godzinie 16 w Galerii Labirynt odbędzie się otwarte spotkanie z artystkami, na które zapraszamy media oraz wszystkie osoby zainteresowane. 21 i 22 marca odbywają się ostatnie warsztaty performance prowadzone przez Yingmei Duan. Zgłaszać się można pisząc na adres: edu@labirynt.com
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna