Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2018 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Jak za komuny. Mieszkania na przydział. Alternatywy 4 bis. To będzie jakiś skansen PRL?I symbolicznie nie dotrzymaliście słowa danego Polakom, o przewalutowaniu kredytów "frankowych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celebra rodem z PRL.Obudziłem się rano włączyłem telewizor a tam przemówienie i wręczanie kluczy Myslę sobie KOMUNA WRÓCIŁA. wręczanie kluczy, odczyt listu od prezesa i jeszcze powinien byś wieniec pod jakimś pomnikiem.Jeszcze przy przekazywaniu kluczy powinno obowiązywać dla dostojnikom rządowych "Prawo pierwszej nocy" w nowym mieszkaniu.Gości uczestniczących było więcej niż ludzi obserwujących. Gratuluję tym dwóch rodzinom, uczestnictwa w żenującym spektaklu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę Państwa... kapelusze z głów... oczywiście te słomkowe z głów ciemnego ludu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś jak tam kredycik we frankach? 500+ ciągniesz jak prostytutka na trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem że przez jakiś czas nikt nie pisze nagle 10 komentów negatywnych oj trolle trolle poczekajcie trochę dłużej mam da Wam chwile na klikanie. PS pryszcze wyciśnięte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś jak tam kredycik we frankach? 500+ ciągniesz jak prostytutka na trasie.
Słyszałem , że Morawiec dał ci misia, żebyś miał do kogo płakać nocami, śpiąc w cudzym mieszkaniu. Płakałeś u prezesowej, aż zalałeś podłogę, szykuj się na płacz kiedy po zmianie władzy będą odkręcać ten kabaret. Dowiedz się dokładnie kto tam na Alternatywy 4 za co odpowiada w końcu , bo do tych mieszkań to i bank , spółka jakaś, zgl i masę innych osób które na tym trzymają łapę.   Wszyscy trzymają tylko nie ty, bo nic nie dostałeś, dokwaterowali się tam w swej łaskawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś dzisiaj o 16:51 hehe troll mały pryszczaty troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIE PLUS Mamy taką samą umowę? Policz wszystko dobrze - stałych miesięcznych opłat bez rachunków jest 1100 prawie za mieszkanie 46 m. I to jest BEZ OPCJI DOJŚCIA DO WŁASNOŚCI. Nie wiadomo jeszcze, na jakich warunkach spłaty i wyliczenia wartości mieszkania będzie to dochodzenie do własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,50 zl za m2 mieszkania (sprzatanie itd) czyli 115 zl + miesiecznie za wynajem/ pozniej z opcja wykupu 632,50 zl = 747,5 zl to skąd te 1100 bez rachunkow? Co jeszcze kosztuje 350 zł? Ok jeszcze Śmieci 12 zł za osobę, ubezpieczenie ok 10 zł mc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdyby Premier obiecał i wybudował Wam most na rzece Krzta,to i tak przepłacicie za te mieszkania.
Nie wybuduje na rzece "Krzta", bo tu taka nie płynie (no chyba, że przechrzci obecną). Tak ciężko Ci doczytać na mapie? Nie kompromituj się... .  Co do tych mieszkań nie mam zdania. Każdy decyduje za siebie i kupuje (wynajmuje) to co chce. Uważam, że szydzenie z nabywców (lokatorów) jest poniżej krytyki, bo nie każdy może dostać kredyt więc decyduje się na taką formę najmu (zakupu).  Natomiast ta cała rządowa "pompa" śmieszna jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma i PSL,dbali tylko swoje interesy i chca to robic nadal.Nic z tego.Dosyc zlodxiejstwa,kumoterstwa i nepotyzmu.
 Ja rozumiem, że chcesz powiedzieć, że przy obecnych rządach na poziomie krajowym i lokalnym to nepotyzmu już nie ma, tak? Czy Ty na pewno mieszkasz w tym kraju? Twój komentarz jest na poziomie: "jak rządziło PO i PSL, to wciąż padał deszcz, a odkad rządzi PIS to mamy cudowną pogodę". Krótko mówiąc pisanie bzdur dla samego napisania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi że to są mieszkania które kosztują tyle samo co mieszkania na rynku a tu jeszcze trzeba wykończyc i jeszcze potem jak się wpadnie w tarapaty finansowe to dzięki PIS można wylądować na bruku i nawet nie zobaczyć pieniędzy które się wpłaciło. Ludzie jeszcze zapłaczą...
 A gdy wieźmiesz kredyt np. na 20 lat i popadniesz w kłopoty finansowe i nie będzie Cię stać na ratę, to co zobaczysz? Nie jestem obrońcą tego programu, bo sam siedzę na kredycie, lecz nie uważam, że jestem w lepszej sytuacji niż ci ludzie. Mieszkanie też musiałem wykończyć za swoją kasę. Jaka jest różnica w przypadku niewypłacalności? Kredytobiorca ma lepiej? Odzyska swoje pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wszystkie rzeczy związane z Mieszkaniem+ to aż sam nie wiem skad ten jad?. W jednej gazecie piszą że w mieszkaniach nie ma okien :D pewne stowarzyszenie robi ferment mówiąc że ludzie rezygnują i kto tam będzie mieszkał (chyba nie wiedzą o liście rezerwowej 110 nazwisk) że jest nawet zapis jak Polska wejdzie do strefy euro (dziwne żeby nie było skoro zobowiązaliśmy się wchodząc do UE przyjać tą walutę) to czynsz będzie w euro a co ma być w rublach? że ludzie nie mają prawa do lokalu socjalnego i muszą się wyprowadzić (a co mają się użerać z kimś kto nie płaci?) jak ktoś bierze kredyt w banku to można nie płacić i mieszkać? że stanie deweloperskim i trzeba wykończyć ( a to ok 30 tys) a co kupując od dewelopera to już zrobione mieszkanie dają? lub ktoś za darmo to robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci, opłata esploatacyjna (za utrzymanie czystości), abonamentowe za przyłącza wodne i odprowadzanie ścieków liczone za 1 m2... I zbiera się ziarnko do ziarnka i tyle wychodzi stałych miesięcznych opłat. Policzone z kalkulatorem w dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS NAS WYKONCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...