Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłam tam pielegniarką napisał:
gdy obchodziłam 2 miesiące temu zaproponowali mi 100 zł podwyżki. ...
 No właśnie, jak pielęgniarki chcą odejść (a tych jest niemało) to nagle Naczelna i Kadry mają kasę na podwyżkę, a tak to tylko dla swoich znajomych, w tym oddziałowych. Dlatego teraz ewidentnie widać, jak potrzebne są zmiany nie tylko Naczelnej ale także samej Dyrekcji i Administracji. Poza tym po co jest RADA SPOŁECZNA szpitala SPSK1 - niech Ci ludzie zabiorą głos - są tam lekarze profesorowie, pomijam już mężą Zastępczyni Naczelnej:
  1. Krakowski Wojciech Andrzej - związany z firmą VENTA, w której jest Prezesem
  2. Rachel Zbigniew - związany z firmą My MLS, mąż Zastępcy Naczelnej Marty Rachel
  3. Buczarski Sławomir Janusz - radca prawny, był dziekanen Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
  4. Prof. dr hab. n. med. Ryszard Maciejewski, Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  5. Amborska Krystyna - Sekretarz Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Lublinie VI kadencji samorządu pielęgniarek i położnych, także członek organu nadzoru Szpitala Wojskowego w Dęblinie
  6. Orzeł Zbigniew Piotr - były dyrektor SPZOZ w Puławach oraz pracownik lubelskiego NFZ, kierował departamentem zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, pełnomocnik marszałka województwa lubelskiego ds. połączenia szpitala im. Jana Bożego z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, obecnie OD 2015r. Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie)
  7. ks.Pajurek Tadeusz - Centrum Jana Pawła II (Prezes Zarządu), CHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM "MISERICORDIA" (Prezes Zarządu), 
  8. Bidziński Zbigniew
  9. Dura Maria Teresa - lekarz
  10. prof. dr hab. n. med. Andrzej Stepulak - Katedra i Zakład Biochemii i Biologii Molekularnej, Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Niech Ci ludzie coś robią, a nie tylko figurują, że są. Jak pielęgniarki odeldą od łóżek to ciekawe czy jakikolwiek zabieg, nie mówiąc o operacji będzie zrealizowany. I wtedy Naczelna przyjdzie robić zastrzyki i podawać leki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam komentarz na Portalu Pielęgniarek z dnia 26 listopada 2015 roku dotyczący SPSK1: 
  • "U mnie w szpitalu rozdzielono pieniądze według 2 kryteriów (jednocześnie): 1) staż pracy 2) wykształcenie/kursy/specjalizacje. Okazało się, że możesz być pielęgniarką bez mgr, z 25-letnim stażem pracy i dostaniesz 100 zł podwyżki, ale możesz być pielęgniarką z 5-letnim stażem i z tytułem mgr i wówczas otrzymasz 300 zł. Nie ma sprawiedliwości i co najgorsze takie kryteria przyjęły oddziałowe wraz z przełożoną z przyklaśnięciem temu przez związki zawodowe pielęgniarek - po co płacić składki na tych ludzi, skoro działają tylko w swoim interesie?"
Czyli widać, jak w SPSK1 działo się. Dobrze, że teraz pielęgniarki przejrzały na oczy i walczą o swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze dodać że pielęgniarki z własnej kieszeni podnoszą kwalifikacje - płacą za studia, specjalizacje i kursy - a naczelna utrudnia im kształcenie nie dając urlopów szkoleniowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIP był powiadomiony i nic nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolenic ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...