Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy to jeszcze Pride of Poland? "Obawiam się, że prestiż aukcji nie zostanie odbudowany"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2017 r. o 10:41 Powrót do artykułu
Dawniej uważałem że tylko PO i PSL stosują zasadę Archimedesa ale okazuje się że uczniowie są czyli PiS są lepsi, bo zasada "Im mniej wiedzy i kompetencji zawodowych w danej dziedzinie tym wyższe stanowisko decyzyjne" przebili ich stosując zasadę co by tu jeszcze panowie spiepr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki sadzić Tam nie trzeba wielkich umiejetności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klęska aukcji jest pokłosiem źle przeprowadzonej dePSLyzacji. Trzeba było wymienić wszystkich pracowników stadniny: od prezesa do ciecia. Nie można pracować z ludźmi o niskim współczynniku zaufania. Dobra zmiana musi być radykalna i skuteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba było wymienić wszystkich pracowników stadniny" łącznie z samymi koniami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pride of PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pride of Poland? Nie! Shame of Poland!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie. Wyniki aukcji to efekt klaisteina z wolski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA KOORWA ZMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli wszystko - Janów to nić - zniszczyli dorobek 8 letni platformerskich i zslowskich mafii paliwowych - które wyprowadziły 262 miliardy zł ;))) NO straszne straszne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt, że Misiewicze trwają przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczą wszystko te pisowskie miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywrócić ZSL i Ellewar ;) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Porażki ino Spektakularne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rząd to jedna wielka porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego nie dotkną to spier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to miliony zostawiła pani żona perkusisty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie arabskie to towar luksusowy. Jak Bentley, czyRolls Roys. O ewentualnych kupców trzeba zadbać, "uwieść" ich i oczarować towarem. O nabywców z odpowiednim portfelem zabiega się na świecie !!!!! To podstawy marketingu dóbr luksusowych !!!!! "Nie miałem wpływu na to, jacy kupcy przyjadą". Właśnie tego pan Prezes nie rozumie i nie wie !!!! I to jest właśnie dowód kompletnego dyletantyzmu Prezesostwa. Konie arabskie to nie jabłka, po które przyjedzie każdy, bo potrzebuje na przetwory !!!!! Kupców na wydanie kilkuset tys. $ szuka się samemu !!!! Panowie Prezesi Janowa i Michałowic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁOWA - zapamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zaje.....ty SUKCES fenomenów spod znaku PIS !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac po jezyku wypowiedzi ze wiekszosc komentarzy pisza te same osoby. "dobra zmiana, pisiory, zniszyli itd" nie da sie tego juz czytac. zygac sie chce. zadnej merytorycznej dyskusji. to moja osttnia wizyta na tym beznadziejnym portalu. nie jestem wyborca PiS i nie myslalem ze kiedykolwiek bede ale skutecznie przekonaliscie mnie swoja histeria ze warto na nich zaglosowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...