Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego nie było chętnych na konie w Janowie? "Kupiliśmy tę klacz z litości"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 r. o 20:48 Powrót do artykułu
A kundle POkraczno-Kmiockie jeszcze ujadają. Zrobili kichę bo Ich zostawili i wyszło, że na POkracznych pachołków nie ma co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobra zmiana" buahahahahahaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zrujnował prestiż i jakość Janowa i innych stadnin wstyd ze przyszło mi żyć w takich czasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest ta dobra zmiana Pis-u - wstyd dla tych wielki wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się wam to won do niemiec tam wasza ojczyzna ! No, no, co za przejaw prawdziwego "patriotyzmu", niekłamanej i szczerej chrześcijańskiej " miłości " bliźniego. Jeśli taką postawę prezentuje większość sympatyków prawicy, to niech Bóg ma w swej opiece PiS i Kaczyńskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadnina w Janowie jest doskonałym odzwierciedleniem rządów PiS. Właśnie przez pryzmat Janowa można zobaczyć jak teraz na Polskę patrzą obcokrajowcy i potencjalni inwestorzy. To jest po prostu dramat! Mam wielu znajomych, którzy są przedsiębiorcami większych firm i każdy wstrzymuje się z inwestycjami, bo nie wiadomo jakie zostaną podjęte kolejne antyinwestycyjne ustawy czy rozporządzenia w Polsce. To wszystko doprowadzi niedługo olbrzymich problemów gospodarczych. Tylko wiele osób sobie chyba z tego nie zdaje sprawy. Zamiast rozwijać się i dążyć do standardów krajów Europy Zachodniej idziemy w stronę Rosji, a nawet jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka stadnina to dorobek narodowy i dziedzictwo kultywowane przez setki pokoleń polskich ułanów i innych patriotów. PO marudery zostawili wszystko na pastwę losu i zabrali się w sina dal, co to by nie pomoc ojczyźnie się odbudowac z ruin które zostawili. Mieli nauczanie przez 10 lat i wiedzieli jak to dokonać trafnie ale się odrocili plecami niszcząc te resztki. Zamknac stadniny i hodowac pare lat czampionowe konie i odbudowac trzeba pokłosie doborowych gatunkow. Kupce przyjdą jak będzie dobry towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisoski profesjonalizm jak wszędzie. zmaina tylko na gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, uwaga znawcy. Czy koń podkuty, z podkowamii i hacelami, będzie pływał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypolska opcja niemiecka uderzać się stara w tradycje i dobro wspólne. Nikt nie napisze prawdy i nie oprze swojej pisaniny o dowody naukowe odbiegając od merytorycznej sprawy zagadnienia. Konie nie są arabskie tylko polskie i tylko taka ogólna nazwa im nadana żeby oddzielić od tych do wozów od tych do ujeżdżania na lakach i lasach! Taki koń to czysto polski produkt z historia znana ludziom obytym! Głupki zabierają się do pisania bez wiedzy podstawowej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy jeszcze rok, dwa, a zobaczymy co się będzie działo w ekonomii i gospodarce państwa, przecież te szałowe pomysły z plusem musimy my obywatele z naszych podatków sfinansować, obudzimy się po pewnym czasie w tym miejscu, gdzie jest teraz Grecja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostało mi 8 miesięcy do matury i "spadam' z tego powalonego Pisowskiego kraju, rodziców nie stać na moje studia bo uczciwie pracują i niczego się nie dorobili oprócz bólu kręgosłupów :( Gratulacje dla wytrwałych i zawziętych w swoich poglądach dalej tak postępujcie a nikt mądrt w Tym KRAJU nie zostanie (oprócz emerytów i bezrobotnej patologii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tttt napisał:
Zostało mi 8 miesięcy do matury i "spadam' z tego powalonego Pisowskiego kraju, rodziców nie stać na moje studia bo uczciwie pracują i niczego się nie dorobili oprócz bólu kręgosłupów :( Gratulacje dla wytrwałych i zawziętych w swoich poglądach dalej tak postępujcie a nikt mądrt w Tym KRAJU nie zostanie (oprócz emerytów i bezrobotnej patologii)
"Spadaj" tylko tyłka sobie nie potłucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...