Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński w Białej Podlaskiej. "Ten program daje szansę na normalne życie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Gdzie drabinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ***e. jakis program dla garstki ludzi. jakis mikry posel i jego zolnierz. wiadomo ze podprowadzka pod wybory. a lokalna gazeta robi pompe. jak u dickensa duch bozonarodzeniowy przenosi nas w daleka przeszlosc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bawcie się w POsiów i nie straszcie czarnymi scenariuszami. Pieniędzy miało zabraknąć zanim się pojawiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaroslawie pan jest jak grabie. Nadepnac i jeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie jarowi szpadla bo bedzie szukal trupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jakimś PISowcem. Ale jak na razie : dał 500 którego nie biorę, wziął się za SBków, nie wpuścił nachodźców. To mało? O co jęczycie? Ktoś zrobił coś podobnego za czasów swojej kadencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba rzadów PO. Arab na każdym rogu, dworcu, parku i buzie by się pozamykały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem jakimś PISowcem. Ale jak na razie :  dał 500 którego nie biorę, wziął się za SBków, nie wpuścił  nachodźców. To mało? O co jęczycie?  Ktoś zrobił coś podobnego za czasów swojej kadencji?
a ja co nieczielę sie modlę aby szlag trafił pisowców, bo też nie biorę 500+ a zapieprzam za 1400 zł+300 zł alimentów, bo inaczej bo inaczej byśmy "zdechli z godu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wzial sie za usbekow, teraz zasilaja partie pis :) dobra zmiana :) a kogo obchodzi, ze nie bierzesz 5 setek plus i pijesz za swoje, żalisz sie czy chwalić. Odwróce pytanie, które ekipa w tak krótkim czasie skłóciła tylu ludzi, skompromitowała Polske na arenie miedzynarodowej, narobiła tyle długów i nawsadzała tylu ludzi bez kompetencji na poważne stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a ja co nieczielę sie modlę aby szlag trafił pisowców, bo też nie biorę 500+ a zapieprzam za 1400 zł+300 zł alimentów, bo inaczej bo inaczej byśmy "zdechli z godu" " Trzeba było myśleć gdzie nogi rozkładasz. Modli się żeby szlag trafił" Ha, ha, ha. Fela, Ty to jesteś normalnie... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na forach trole jarka objely nowe strategie, jako ze nie czyta juz nikt od dłuższego czasu ich partyjnego bełkotu to zaczynaja wpis od wyrażenia - Nie jestem Pisowcem. Zaprawde godne podziwu posuniecie, widac ciemna masa zmieniła taktyke, widać zaczątki myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak wzial sie za usbekow, teraz zasilaja partie pis :) dobra zmiana :) a kogo obchodzi, ze nie bierzesz 5 setek plus i pijesz za swoje, żalisz sie czy chwalić. Odwróce pytanie, które ekipa w tak krótkim czasie skłóciła tylu ludzi, skompromitowała Polske na arenie miedzynarodowej, narobiła tyle długów i nawsadzała tylu ludzi bez kompetencji na poważne stanowiska? " Chyba sobie jaja robisz. Dwie kadencje pożerania pieniędzy i podnoszenia sobie... wystarczą. Robienia z Polski rynku zbytu też. PO rozbestwiło zachód a teraz się boją że się skończy... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ostatnio na forach trole jarka objely nowe strategie, jako ze nie czyta juz nikt od dłuższego czasu ich partyjnego bełkotu to zaczynaja wpis od wyrażenia - Nie jestem Pisowcem. Zaprawde godne podziwu posuniecie, widac ciemna masa zmieniła taktyke, widać zaczątki myslenia. " Poczytaj sobie na WP lub Onecie. Tam jest pod ciebie pisane i usuwane co nie pasuje. Taka POwska demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega chyba siedzi na nie oewnym stołku że tak panikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasu wojny dla takich jak PO kula w łeb za zdradę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jego tacie albo jemu maja zabrać emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto To to jest KACZYŃSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie straszy, jedynie przypomina, że dług państwowy jest już tak wysoki, że kredyty zaciągnięte na rozdawnictwo będą spłacać pokolenia. Teraz jest wam niby dobrze, bo was stać na nieco lepsze życie ale to się kiedyś skończy, nie dzisiaj i nie jutro. Zabraknie i już wam nikt nie da a drożyzna was dobije. Nie myślcie, że ci bogaci będą was, nierobów utrzymywać. Oni też już dużo stracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpisać nowe wybory precz z pisem! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBS są już dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...