Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Trela w sądzie pracy: Spodziewałem się innego potraktowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2016 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Robactwem jest wszelkie platformiarskie i kodowskie kurewstwo: potomkowie stalinowstów i ruskiech hołoty ulokowanej w tym kraju jako szlachta zastępcza. Skończyło się gnidom koryto więc i jest frustracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku , a ja spodziewałem się wygranej w Lotto . Nie wygrałem . I co mam iść do sądu by ratować honor . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wszystkie konie z Janowa przyjechały ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Janowie jest już nowy prezes, to podobno nie są dożywotnie stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku niech Pan odpoczywa na emeryturze ;) Tak będzie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robactwem jest wszelkie platformiarskie i kodowskie kurewstwo: potomkowie stalinowstów i ruskiech hołoty ulokowanej w tym kraju jako szlachta zastępcza. Skończyło się gnidom koryto więc i jest frustracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak przyzwyczaił się do tych GWien końskich, że bez GWna końskiego nie może żyć. To co stadninie arabskiej konie nie wypróżniają się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzia Bańka i wszystko jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy wsadzili, politycy zdjęli - wszystko zgodnie z prawem. Na całym świecie jest dokładnie ten sam scenariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiony? Stary układ wladzy minął.... To se ne wraci... jak mawiają pepiki. :)))))))))) Gościu jeśli jest prawdą jak deklarujesz, że lubisz konie , odejdź od ludzkiego żloba i zajmij sie swoją pasją. Konie to takie cudwne stworzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puma napisał:
Pan Trela musi poczekać do końca postępowań i niech wtedy się żali....
nawet konie odetchną, bo będą miały poidła, a ludzie dachy niecieknące nad głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpis napisał:
Robactwem jest wszelkie platformiarskie i kodowskie kurewstwo: potomkowie stalinowstów i ruskiech hołoty ulokowanej w tym kraju jako szlachta zastępcza. Skończyło się gnidom koryto więc i jest frustracja. o tak mówi typowy katol, pisior i polaczek z 500+ Powinni namierzyc twoje IP gnomie i cię odstrzelić. Katole i pisiory to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Robactwem jest wszelkie platformiarskie i kodowskie kurewstwo: potomkowie stalinowstów i ruskiech hołoty ulokowanej w tym kraju jako szlachta zastępcza. Skończyło się gnidom koryto więc i jest frustracja. wiocha dla tego pisdzielca i katolika. Tak własnie wygląda typowy wyborca kaczora i innych swirów typu antka. Boli ze ludzie mają kasę, mają dobre auta i jeżdzą na urlop w ciepłe kraje. Boli katoluchu bo ty tylko mozesz na pielgrzymkę do częstokurfy iść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trela niech się cieszy że to nie lubelski sąd bo jest tam sędzina której musiał by wytłumaczyć co to jest koń jak wygląda i gdzie jest tył a gdzie przód i dlaczego mu dawano jedzenie ,Ta sędzina jest specjalistką od prawa pracy polecam,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...