Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HFPC , Fundacja Batorego i kilka innych pomniejszych - co je łączy i dlaczego tak głośno domagają się wpuszczania ,,biednych i prześladowanych,, ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
HFPC , Fundacja Batorego i kilka innych pomniejszych - co je łączy i dlaczego tak głośno domagają się wpuszczania ,,biednych i prześladowanych,, ?
Dobrze postawione pytanie. O zagrożeniach już było mówione setki razy a szanowny lewaczek Jacuś do tej pory nie pojął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jestbjuz zagrożona ze rzadzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego kilku mądrych inaczej domaga się przyjmowania ludzi którzy stanowią zagrożenie dla społeczeństwa w którym zostaną umieszczeni. jakie są powiązania między tymi pseudo organizacjami, kto je reprezentuje, jakie są między nimi powiązania, kto je finansuje. to jest obszar działania służb które powinny się wykazać. komuś bardzo zalerzy na wprowadzeniu chaosu w POLSCE i EUROPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym zagrożeniem dla Polski są rządy pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej boję się pisu. Mam lęki i nie mogę spać. W nocy śni mi się kaczyński , a co drugą noc ten od wojska. Bardzo się boję tej majaczącej od rzeczy pani premier i jej zacofanych ludzi. Boję się iść do psychiatry bo tam może siedzieć zwolennik pisowskich postulatów. Jak żyć? Nie mam 500 plus, nie dostałam podwyżki w pracy i dwunastej pensji za tamten rok. Dookoła sami pisowcy. Babcia mówi, że jest gorzej niż za niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska powinna z wielką ostrożnością przyjmować tzw. uchodźców z Afryki, bliskiego wschodu, w razie wątpliwości nie wpuszczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym zagrożeniem dla Polski były rządy platformersów zslu podległe niemcom i ruskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego kilku mądrych inaczej domaga się przyjmowania ludzi którzy stanowią zagrożenie dla społeczeństwa w którym zostaną umieszczeni. jakie są powiązania między tymi pseudo organizacjami, kto je reprezentuje, jakie są między nimi powiązania, kto je finansuje. to jest obszar działania służb które powinny się wykazać. komuś bardzo zalerzy na wprowadzeniu chaosu w POLSCE i EUROPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lewaki wyjeżdżają do ruskich lub do Francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HFPC TO JEDNA Z ORGANIZACJI OPLACANYCH PRZEZ S O R O S A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...