Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci podwieźli dwie kobiety. Jedna oskarżyła ich o "niewłaściwe zachowanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 o 16:35 Powrót do artykułu
nie poznali Beaty Sz i Beaty K . Ha Ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I po co wam to było? Napiła się, to niech by poszła do koleżanki. A tak macie problem.
0
"Nie warto być przyzwoitym". Jadosław Krótki
0
brak słów co za świat
0
Pomóż dziadowi to Cię torbą zabije ...
0
a co to kuźwa już nie mozna nawet dotknąć, małpisko pijana czuła, że ją dotyka. NIE DAJMY ZGNOIĆ POLICJANTA PRZEZ PIJANĄ BABĘ
0
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY TO NIE TAKSÓWKA - POWINNI ZA TO NATYCHMIAST WYLECIEĆ Z POLICJI - ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ PIJANĄ SWOŁOCZĄ, TO POWINNI PATROLOWAĆ MIASTO - CHCIELI ROZRYWKI, TO MAJĄ
0
Czy można poważnie traktować zeznania pijanej kobiety? Może miała tylko takie marzenia? Trzeba w mieście utworzyć izbę wytrzeźwień i tam odwozić rozrywkowe panie.
0
patrzajta dziwica...
0
Via CARPATIA przeprowadzic z prawej str Lublina I bedziemy mieli RING jak prawdziwa METROPOLIA. Polegam na żuczka i może pisiorki
0
Podwózka za lodzika to się fachowo nazywa.
0
Wierzę tej kobiecie na 100% . Myślicie czemu zgodzili się odwieźć je , zamiast pogonić ? bo chcieli zamoczyć . Ktoś nie zna policjantów ?
0
za głupotę trzeba płacić....
0
Nie mam litości dla pijaków, jeśli coś im się po drodze przydarza to tylko na własne życzenie.
0
No i mają za swoje, a teraz obywatel zamiast odholowania do domu będą jeździć na dołek...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY TO NIE TAKSÓWKA - POWINNI ZA TO NATYCHMIAST WYLECIEĆ Z POLICJI - ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ PIJANĄ SWOŁOCZĄ, TO POWINNI PATROLOWAĆ MIASTO - CHCIELI ROZRYWKI, TO MAJĄ
Nie zgodzę się. Działali prewencyjnie, ale jak widać dobre serce wyszło im bokiem. Teraz każdego co ma 0,1promila na dołek i tyle...
0
Dziewica orleanska ma pretensje do policjantow a jak by jej nie podwiezlu to moze by mtos wygwalcil i jeszcze lepek pusty wylamal
0
A ja mam inne przemyslenia to wlasnie policjanci zachowali sie po szarmandzku i ja odstawili do domu a ona zapewnie liczyla na koleczke moze nawet na dwa baty a kiedy sie przeliczyla to ich falszywie oskarza to nie jest dziewica orleanska tylko zwykla k
0
W tej sytuacji to nie dobre serce tylko chęć BZYKNIĘCIA na koszt podatników
0
Ciekawe jak by to byli dwaj panowie to reż by podwieżli?
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: