Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef PSL w Lubelskiem: Mamy epidemię, a rząd śpi. Gdzie jest minister rolnictwa?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 18:13 Powrót do artykułu
I dobrze. Głosowali na dojną zmianę to mają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci z rządu w ogóle wiedzą jak świnka wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja kurczę nie lubię peeselowców... Gorsi niż ruska mafia, nawet nazwę ukradli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmuuuuuuuuuuuuuuu, bbbeeeeeeeeeeeeeee, mmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lotnisku LUBLIN jest EPIDEMIA - ZSLowców kosiniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZERWONE BURAKI 111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie Okragły Stół? ZSL/psl ramię w ramię z PZPR przeciwko Polakom. Pózniej tylko podkradli nazwę Witosowi i bez lustracji mamy 27lecie prokomunistycznych przebierańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płaczki ci rolnicy, dotacje, dopłaty etc. Ja jak mam obawy ubezpieczam się i nie idę z łapami pod kościół ani do urzędu bo mi się chata spaliła czy zalała, Oni też mają ubezpieczenie zwierząt gdzie jest zakres ubój z konieczności i zamiast się zabezpieczyć i ubezpieczyć to kasy szkoda to teraz wypad od budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przedwojenni rolnicy też nie mieli lekko! I w 1944 rozkradziono im dobytek bez odszkodowania.
Kradzione nie tuczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dbali i dbaja nadal o rolnictwo , my mieszkajac w miescie powinnismy rowniez ich wspierac , nie ma dobrze funkjonujacego miasta bez ogarnietego rolnictwa , komentarze co najmniej dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL. Tylko PSL może pomóc rolnictwu. POLSKA WIEŚ juz nigdy nie zagłosuje na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poprzedniego ministra rolnictwa było dwa ogniska pomor a pis krzyczal, ze po co takie utrudnienia. Teraz mamy dobrą zmianę - wiele nowych ognisk... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może europoseł przywiózł to ASF z Brukseli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś jeszcze daje sie nabrać na to pszenno-buraczane towarzystwo?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISTRZOWIE W DBANIU O WŁASNE DOOPY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Jurgiel? Jak problem, to Tylko PSL pomaga. Dziękuję. Już wiem na kogo zagłosuje w zbliżających się wyborach samorządowych --> PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy byl jakis Pomazaniec? Jak trwoga to do PSL, który zawsze z rolnikami był jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS zamiast zabrać się do walki o ASF. Płaci za obraźliwe komentarze wobec PSL. Żenada przypominam że pis ma władzę i trzeba się wziąść do pracy a nie do obrażania i krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robią nasi kochani posłowie z pis ta wspaniała drużyna;) Jarek nie kazał to i ludzi niema. W du. ... mają rolników i wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL. Tylko PSL może pomóc rolnictwu. POLSKA WIEŚ juz nigdy nie zagłosuje na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...