Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykany w bialskim pogotowiu ratunkowym? Dyrektor odpiera zarzuty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Poczekajcie jeszcze trochę jak upublicznią nagrania to niektórym kopara opadnie i niewiele będą mieli do powiedzenia na swoją obronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam dyrektora po co trzyma takich nieuków bez kompetencji skoro tylu młodych wykształconych dobrych merytorycznie chce pracować - jak powiedział Chut -100 na jego miejsce. Toż to nie fabryka gwożdzi że jak się pomylą to zrobią drugi. Widzę taki obraz w tym pogotowiu; Ratownik niedouczony, umiejętności problematyczne, roszczeniowy - strach być pacjentem. Panie dyrektorze skoro masz dobrych młodych chętnych do pracy to zrób porządek z roszczeniową miernotą. Dowiedziałem się dzisiaj, że strach być waszym pacjentem. P.S A tak swoją drogą to sprawdż pan jak oni odpoczywają nocą bo ten Chut palnął taką durnotę, że komentować się nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek p. dyrektor wezwał wszystkich podległych mu "kierofników" na zebranie. Pismo, które uchwalili wisi na dyspozytorni. Zapraszam do przeczytania. Jak ktoś popiera dyrektora proszony jest o podpisanie listy u głównej kadrowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "bialczanin" są tacy, którzy odpoczywają w białej pościeli i drsikach a na dodatek są bardzo niezadowoleni, że muszą gdziekolwiek jechać ale to na szczęscie nie ratownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisiało na tablicy że za 2015 rok było to to coś ponad 3 600zł brutto na ratownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację trzeba się wpisywać.  bo ja  nie wyrażam zgody żeby tacy debile mnie reprezentowali nie pytając o to, a w podły sposób jeszcze próbując zniszczyć kolegę który akurat potrzebował wsparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to najpierw dali mu po karku a po... po... po... potem pojechali wspierać jak już wylądował w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oj, skończą się premie i dodatkowe dyżury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym dalej pluje w twarz, a on mówi, że deszcz pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z ratowników etatowych nie ma dodatkowych dyżurów, wszystko dostają ratownicy kontraktowi (ale oni to jednoosobowe firmy i nie są pracownikami stacji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie czy ja to dobrze pojmuję. W tej robocie to każdy ma swóje wyro i to cały czas i to w pracy i może tak sobie leżyć, a co to ten dyrektor ni ma łba żeby dać im zajęcie inne i pogonić do roboty zeby się ich durnoty nie czepiały? A o co to chodzi ze łony nie mogą na tych tapcanach usnąć. i cy to prawda ,że za te 2,40  godziny pracy na  całą zmianą dostają 3600zł., i jeszcze stękają. To niech przyjdą do nas na nocną zmianę to zobaczą jak się zapier...ala za najniższą. Panie Ty to widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzi ta nocne zmiany sa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjedź za garnicę to będziesz robiła za wyższą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spałeś Ch.... do 6 i nikt się ciebie nie czepiał. Już durnie podpowiedzieli dyspozytorom. Widzisz powiedział,że obowiązek kontroli nakładają mu przepisy. i  widzisz jak jesteś na dyżurze to masz g.. do gadania i może cię kontrolować przez całą dobę i chyba te debile nam to załatwią. Powiedzcie dlaczego 4-6 głupków mogą nas załatwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi powie kto to był ten trzeci w radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie donieśli kto był trzeci w radio? widocznie za małe premie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by byli mądrzy to by faktycznie ich ni eprzenosili, ale to co było w radio i tutaj to nas dyskryminuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci co byli w radio to dał im jeszcze premie tylko za małe. Nic nie rozumię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie PSL tylko wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WYŚCIE KU..WA NAROBILI. CO POMYŚLĄ LUDZIE JAK TO PRZECZYTALI I SŁUCHALI. BĘDZIE SIĘ TEN SMRÓD CIĄGNĄŁ ZA NAMI JAK TEN ŁÓDZKI PAWULON. COŚ TY CH...NAROBIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...