Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11-latek połakomił się na cudze sanki

Utworzony przez mosquito, 19 stycznia 2010 r. o 16:07 Powrót do artykułu
"Policjanci powęszyli w terenie ..." kto to pisał ? Bosche, kto zapracuje na moją emeryturę ? Czy głupota jest aż tak powszechna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam najwyżej 5 lat i przyniosłam do domu mały kłębuszek włóczki, a mama wypytała skąd to wzięłam i następnie kazała mi odnieść tam skąd wzięłam. Od tego czasu minęło ponad 50 lat , a ja to dokładnie pamiętam. A tu dziecko przyniosło drogie sanki, a rodzice dali schować do piwnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ja podobnie nie pamiwtam co ale coś przyniosłam jak miałam ok 6 lat, też okłamałam że znalazłam nie dość że musiałam odnieść to jeszcze za kłąmstwo wpi...l dostłałam . Będę to pamiętać do końca . Jestem teraz im wdzięczna oduczyli mnie za jednym zamachem i kraść karać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie nic by to mu nie dało bo życzliwi mieszkańcy ul. Andersa zadzwonili ze skarga do CHSM ze dzieci jeżdżą na górce usypanej specjalnie do tego przez spółdzielnie na sankach i hałasują. Więc spółdzielnia kazała dozorcy posypać górkę piaskiem żeby dzieci nie zjeżdżały co zrobiono. Ale dzisiaj w nocy spadł śnieg i znowu można jeździć. Ciekawe co takiemu staremu zgredowi przeszkadza dziecko na sankach na górce.ZA zamkniętymi oknami 50 m. pd górki hałas mu przeszkadza. Boże nie dopuść abym i ja na starość był takim kretynem jak niektórzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...