Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Jesienią McDonald ma być gotowy

Utworzony przez ss, 8 lutego 2011 o 09:54 Powrót do artykułu
Nie ma sie z czego cieszyć, oprócz tego, że ludzie dostaną robotę. Dzieciaki zamiast chodzić na lekcje będą chodzić do takich placówek i jeść tłuste amerykańskie jedzenie. Polska przejmuje wzorce od USA, a naprawde nie ma potrzeby brać od nich przykładu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
śmierdziel, szajs, ohyda, smalec i psie żarcie na sterydach ale Polak to kupi bo głupi. mnie po ich żarciu łapie sraczka.
0
co to jest piedz
0
Gość napisał:
śmierdziel, szajs, ohyda, smalec i psie żarcie na sterydach ale Polak to kupi bo głupi. mnie po ich żarciu łapie sraczka.
To znaczy że tam jadłeś ? mądry polak po szkodzie pzdr
0
michal napisał:
To znaczy że tam jadłeś ? mądry polak po szkodzie pzdr
no a z kąd bym wiedział że po tym żarciu z zimna cola z lodem sranie pewne, musiałem sprobować. Zawsze jak zjem w Lublinie to w Chełmie juz mnie czyści.
0
Za ile miasto sprzedało działkę? Był przetarg czy jak?
0
ss napisał:
Nie ma sie z czego cieszyć, oprócz tego, że ludzie dostaną robotę. Dzieciaki zamiast chodzić na lekcje będą chodzić do takich placówek i jeść tłuste amerykańskie jedzenie. Polska przejmuje wzorce od USA, a naprawde nie ma potrzeby brać od nich przykładu.
pewnie jak się je codziennie to szkodzi ale raz na jakiś czas dobry "WIEŚMAC" nie jest zły........
0
Ja sie pytam no i gdzie chociaż początek budowy Mc donalda ?? Tak jak z tym aquaparkie MYDLICIE OCZY LuDZIOM a w szczegulności miasto chełm ....tak nieroby
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: