Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm, Natalin: dwa śmiertelne wypadki na drogach

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 16 września 2012 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Jerzy napisał:
20 w tym ochrona prawna jak kogoś stać to niech sobie sam opłaci prawnika nie wnikam. Nie znam człowieka który by pracował za darmo, nawet Owsiak tego nie robi, ale miło było
Po pierwsze - wypełnienie kilku kwitków dot. odszkodowania nawet za 20% to wg mnie przegięcie. Po drugie - po kiego wała wysyłać to samo 10 razy na forum? Po trzecie - dalej uważam, ze jesteście pijawami i gardzę Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1 - wku*wia mnie to dublowanie wpisów, po 2 - sama kiedyś miałam do czynienia z taką kancelarią i tyle co oni wywalczyli dla mnie sama w życiu bym nie dała rady a po 3 - no cóż, każdy za coś musi żyć a jeśli uważasz że ich praca polega na wypełnieniu kilku papierków to widać, żę całe g*wno o tym wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia. Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami. 3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały... A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście, że w Borku w Chełmie spotkano niedźwiedzia, który dośc dotkliwie poturbował kobiete ? Macie jakieś info na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechcę zabierać głosu w konkretnym przypadku,ale jako użytkownik dróg (jako pieszy,jako pasażer oraz też jako kierowca) poczyniłem pewne spostrzeżenia. Otóż kierowcy często jeżdżą po chamsku (szczególnie sałaciarze na taryfach oraz busiarze).Wpierniczają się między pojazy wymuszając pierwszeństwo.Jadąc po niewłaściwym pasie,zajeżdżają drogę bo chcą skręcić (np.jadąc środkowym pasem(by było szybciej)-zajeżdżają drogę jadącym prawym pasem bo skręca w prawo). Wiele błedów popełniają motocykliści.Ich wyczyny są znane wielu ludziom. Sporo błędów popełniają rowerzyści i piesi.Nie zważają na nadjeżdżające pojazdy,pakują się na jezdnię ,często nawet gdy mają czerwone światł.Ogromnym błędem pieszych jest używanie telefonu komórkowego w czasie przechodzenia przez jezdnię.A szczególne niebezpieczeństwo stwarzają piesi wysyłający SMSy w czasie przechodzenia przez jezdnie. Jednym słowem nie ma idealnego użytkownika drogi (ja też jestem w tej grupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nie lubię buractwa napisał:
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia. Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami. 3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały... A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
She napisał:
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
nie wiem, czy takie chujowe... Kilka kwestii - nie był to wypadek komunikacyjny, nie był to wypadek w pracy, miałem zwykłe ubezpieczenie grupowe. Spędziłem w gipsie 3 miesiące, w szpitalu dwa tygodnie, dwie operacje. Wszystko zostało wypłacone wg obowiązujących stawek (pobyt w szpitalu, zabiegi, rekonwalescencja, uszczerbek na zdrowiu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...