Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 września 2012 r.
17:02
Edytuj ten wpis

Chełm, Natalin: dwa śmiertelne wypadki na drogach

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 27 A A
Do wypadków doszło w Chełmie i Natalinie (Archiwum)
Do wypadków doszło w Chełmie i Natalinie (Archiwum)

Do dwóch tragicznych wypadków doszło dziś po południu w Chełmie i Natalinie (pow. chełmski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy wypadek wydarzył się ok. godz. 13 na ul. Piłsudskiego w Chełmie. 21-letni mężczyzna kierujący audi a6 potrącił na przejściu dla pieszych 72-letnią kobietę. Piesza niestety zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło o godz. 13.40 na drodze 844 Chełm - Hrubieszów. Kierujący volkswagenem golfem stracił panowanie na pojazdem i uderzył w drzewo. 39-letni kierowca zmarł na miejscu, a 45-letni pasażer został przewieziony do szpitala.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ojojoj / 18 września 2012 o 16:41
0
[quote name='She' timestamp='1347974911' post='675424']
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[/quote]

nie wiem, czy takie chujowe... Kilka kwestii - nie był to wypadek komunikacyjny, nie był to wypadek w pracy, miałem zwykłe ubezpieczenie grupowe. Spędziłem w gipsie 3 miesiące, w szpitalu dwa tygodnie, dwie operacje. Wszystko zostało wypłacone wg obowiązujących stawek (pobyt w szpitalu, zabiegi, rekonwalescencja, uszczerbek na zdrowiu).
[quote name='She' timestamp='1347974911' post='675424']
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[/quote]

nie wiem, czy takie chujowe... Kilka kwestii - nie był to wypadek komunikacyjny, nie był to wypadek w pracy, miałem zwykłe ubezpieczenie grupowe. Spędziłem w gipsie 3 miesiące, w szpitalu dwa tygodnie, dwie operacje. Wszystko zostało wypłacone wg obowiązujących stawek (pobyt w szpitalu, zabiegi, reko... rozwiń
Avatar
She / 18 września 2012 o 15:28
0
[quote name='jak ja nie lubię buractwa' timestamp='1347960224' post='675339']
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
[/quote]

skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[quote name='jak ja nie lubię buractwa' timestamp='1347960224' post='675339']
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sę... rozwiń
Avatar
vision Actiio / 18 września 2012 o 13:18
0
Niechcę zabierać głosu w konkretnym przypadku,ale jako użytkownik dróg (jako pieszy,jako pasażer oraz też jako kierowca) poczyniłem pewne spostrzeżenia.
Otóż kierowcy często jeżdżą po chamsku (szczególnie sałaciarze na taryfach oraz busiarze).Wpierniczają się między pojazy wymuszając pierwszeństwo.Jadąc po niewłaściwym pasie,zajeżdżają drogę bo chcą skręcić (np.jadąc środkowym pasem(by było szybciej)-zajeżdżają drogę jadącym prawym pasem bo skręca w prawo).
Wiele błedów popełniają motocykliści.Ich wyczyny są znane wielu ludziom.
Sporo błędów popełniają rowerzyści i piesi.Nie zważają na nadjeżdżające pojazdy,pakują się na jezdnię ,często nawet gdy mają czerwone światł.Ogromnym błędem pieszych jest używanie telefonu komórkowego w czasie przechodzenia przez jezdnię.A szczególne niebezpieczeństwo stwarzają piesi wysyłający SMSy w czasie przechodzenia przez jezdnie.
Jednym słowem nie ma idealnego użytkownika drogi (ja też jestem w tej grupie
Niechcę zabierać głosu w konkretnym przypadku,ale jako użytkownik dróg (jako pieszy,jako pasażer oraz też jako kierowca) poczyniłem pewne spostrzeżenia.
Otóż kierowcy często jeżdżą po chamsku (szczególnie sałaciarze na taryfach oraz busiarze).Wpierniczają się między pojazy wymuszając pierwszeństwo.Jadąc po niewłaściwym pasie,zajeżdżają drogę bo chcą skręcić (np.jadąc środkowym pasem(by było szybciej)-zajeżdżają drogę jadącym prawym pasem bo skręca w prawo).
Wiele błedów popełniają motocykliści.Ich wyczyny są znane wielu ludziom.<... rozwiń
Avatar
miso / 18 września 2012 o 11:29
0
Słyszeliście, że w Borku w Chełmie spotkano niedźwiedzia, który dośc dotkliwie poturbował kobiete ? Macie jakieś info na ten temat ?
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 18 września 2012 o 11:23
0
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i p... rozwiń
Avatar
She / 18 września 2012 o 10:47
0
po 1 - wku*wia mnie to dublowanie wpisów, po 2 - sama kiedyś miałam do czynienia z taką kancelarią i tyle co oni wywalczyli dla mnie sama w życiu bym nie dała rady a po 3 - no cóż, każdy za coś musi żyć a jeśli uważasz że ich praca polega na wypełnieniu kilku papierków to widać, żę całe g*wno o tym wiesz.
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 17 września 2012 o 12:21
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1347872623' post='675060']
20 w tym ochrona prawna jak kogoś stać to niech sobie sam opłaci prawnika nie wnikam. Nie znam człowieka który by pracował za darmo, nawet Owsiak tego nie robi, ale miło było
[/quote]

Po pierwsze - wypełnienie kilku kwitków dot. odszkodowania nawet za 20% to wg mnie przegięcie.
Po drugie - po kiego wała wysyłać to samo 10 razy na forum?
Po trzecie - dalej uważam, ze jesteście pijawami i gardzę Wami.
Avatar
Jerzy / 17 września 2012 o 11:03
0
20 w tym ochrona prawna jak kogoś stać to niech sobie sam opłaci prawnika nie wnikam. Nie znam człowieka który by pracował za darmo, nawet Owsiak tego nie robi, ale miło było
Avatar
Jerzy / 17 września 2012 o 10:55
0
Ja również bezinteresownie oferuję swoją pomoc poszkodowanym oraz zapewniam ochronę prawną, proszę dzwonić 790 31 32 33
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 17 września 2012 o 10:54
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1347871949' post='675050']
Ja również bezinteresownie oferuję swoją pomoc poszkodowanym oraz zapewniam ochronę prawną, proszę dzwonić 790 31 32 33
[/quote]

Bezinteresowne 30%, 50% od sumy ubezpieczenia... pierdzielone sępy żerujące na ludzkim nieszczęściu.
Avatar
ojojoj / 18 września 2012 o 16:41
0
[quote name='She' timestamp='1347974911' post='675424']
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[/quote]

nie wiem, czy takie chujowe... Kilka kwestii - nie był to wypadek komunikacyjny, nie był to wypadek w pracy, miałem zwykłe ubezpieczenie grupowe. Spędziłem w gipsie 3 miesiące, w szpitalu dwa tygodnie, dwie operacje. Wszystko zostało wypłacone wg obowiązujących stawek (pobyt w szpitalu, zabiegi, rekonwalescencja, uszczerbek na zdrowiu).
[quote name='She' timestamp='1347974911' post='675424']
skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[/quote]

nie wiem, czy takie chujowe... Kilka kwestii - nie był to wypadek komunikacyjny, nie był to wypadek w pracy, miałem zwykłe ubezpieczenie grupowe. Spędziłem w gipsie 3 miesiące, w szpitalu dwa tygodnie, dwie operacje. Wszystko zostało wypłacone wg obowiązujących stawek (pobyt w szpitalu, zabiegi, reko... rozwiń
Avatar
She / 18 września 2012 o 15:28
0
[quote name='jak ja nie lubię buractwa' timestamp='1347960224' post='675339']
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
[/quote]

skoro miałeś taki poważny wypadek to ch*jowe odszkodowanie wziąłeś;p a i nie jestem tym panem od "bezinteresownej pomocy"
[quote name='jak ja nie lubię buractwa' timestamp='1347960224' post='675339']
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sę... rozwiń
Avatar
vision Actiio / 18 września 2012 o 13:18
0
Niechcę zabierać głosu w konkretnym przypadku,ale jako użytkownik dróg (jako pieszy,jako pasażer oraz też jako kierowca) poczyniłem pewne spostrzeżenia.
Otóż kierowcy często jeżdżą po chamsku (szczególnie sałaciarze na taryfach oraz busiarze).Wpierniczają się między pojazy wymuszając pierwszeństwo.Jadąc po niewłaściwym pasie,zajeżdżają drogę bo chcą skręcić (np.jadąc środkowym pasem(by było szybciej)-zajeżdżają drogę jadącym prawym pasem bo skręca w prawo).
Wiele błedów popełniają motocykliści.Ich wyczyny są znane wielu ludziom.
Sporo błędów popełniają rowerzyści i piesi.Nie zważają na nadjeżdżające pojazdy,pakują się na jezdnię ,często nawet gdy mają czerwone światł.Ogromnym błędem pieszych jest używanie telefonu komórkowego w czasie przechodzenia przez jezdnię.A szczególne niebezpieczeństwo stwarzają piesi wysyłający SMSy w czasie przechodzenia przez jezdnie.
Jednym słowem nie ma idealnego użytkownika drogi (ja też jestem w tej grupie
Niechcę zabierać głosu w konkretnym przypadku,ale jako użytkownik dróg (jako pieszy,jako pasażer oraz też jako kierowca) poczyniłem pewne spostrzeżenia.
Otóż kierowcy często jeżdżą po chamsku (szczególnie sałaciarze na taryfach oraz busiarze).Wpierniczają się między pojazy wymuszając pierwszeństwo.Jadąc po niewłaściwym pasie,zajeżdżają drogę bo chcą skręcić (np.jadąc środkowym pasem(by było szybciej)-zajeżdżają drogę jadącym prawym pasem bo skręca w prawo).
Wiele błedów popełniają motocykliści.Ich wyczyny są znane wielu ludziom.<... rozwiń
Avatar
miso / 18 września 2012 o 11:29
0
Słyszeliście, że w Borku w Chełmie spotkano niedźwiedzia, który dośc dotkliwie poturbował kobiete ? Macie jakieś info na ten temat ?
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 18 września 2012 o 11:23
0
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i potrafi pisać sam to wypełni. Gdybym miał odpalić 20% z mojego odszkodowania (około 10kPLN) to byłbym 2 tysie w plecy. Po co?? Wypełnienie dokumentów naprawdę ie jest trudne - nie dajcie się im naciągać...
ciekawe, a czym ma polegać "ochrona prawna"... Prosiłbym o wyjaśnienia.

Podejrzewam też, że ten wpis powyżej pochodzi od tej samej osoby. Nie ma to jak zachwalanie swoich usług z różnymi podpisami.

3 lata temu miałem poważny wypadek, spędziłem sporo czasu na ortopedii. Obok leżał gość po wypadku, który w perspektywie miał pół roku na łóżku szpitalnym, albo nawet i lepiej. Żebyście widzieli, jak te sępy się zlatywały...
A co do wypełnienia dokumentów - każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym, co czyta i p... rozwiń
Avatar
She / 18 września 2012 o 10:47
0
po 1 - wku*wia mnie to dublowanie wpisów, po 2 - sama kiedyś miałam do czynienia z taką kancelarią i tyle co oni wywalczyli dla mnie sama w życiu bym nie dała rady a po 3 - no cóż, każdy za coś musi żyć a jeśli uważasz że ich praca polega na wypełnieniu kilku papierków to widać, żę całe g*wno o tym wiesz.
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 17 września 2012 o 12:21
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1347872623' post='675060']
20 w tym ochrona prawna jak kogoś stać to niech sobie sam opłaci prawnika nie wnikam. Nie znam człowieka który by pracował za darmo, nawet Owsiak tego nie robi, ale miło było
[/quote]

Po pierwsze - wypełnienie kilku kwitków dot. odszkodowania nawet za 20% to wg mnie przegięcie.
Po drugie - po kiego wała wysyłać to samo 10 razy na forum?
Po trzecie - dalej uważam, ze jesteście pijawami i gardzę Wami.
Avatar
Jerzy / 17 września 2012 o 11:03
0
20 w tym ochrona prawna jak kogoś stać to niech sobie sam opłaci prawnika nie wnikam. Nie znam człowieka który by pracował za darmo, nawet Owsiak tego nie robi, ale miło było
Avatar
Jerzy / 17 września 2012 o 10:55
0
Ja również bezinteresownie oferuję swoją pomoc poszkodowanym oraz zapewniam ochronę prawną, proszę dzwonić 790 31 32 33
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 17 września 2012 o 10:54
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1347871949' post='675050']
Ja również bezinteresownie oferuję swoją pomoc poszkodowanym oraz zapewniam ochronę prawną, proszę dzwonić 790 31 32 33
[/quote]

Bezinteresowne 30%, 50% od sumy ubezpieczenia... pierdzielone sępy żerujące na ludzkim nieszczęściu.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 132 52

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 10

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!