Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2015: Trwa piwna impreza w Krasnymstawie (zdjęcia)

Utworzony przez Guest, 23 sierpnia 2015 r. o 10:57 Powrót do artykułu
...
Ostatnio edytowany 23 sierpnia 2015 r. o 16:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze tytułowe zdjęcie nie zachęca w żadnym calu do wizyty. Raczej reklama rolnik szuka zony lub Ekstremalne odchudzanie - Gaca radzi. Chyba dużo browaru wyciapał redaktor wybierajac ilustracje do artykułu.
Racja, jeszcze te tandetne plastikowe kubeczki .... O tempora, o mores!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmielaki to dzisiaj ODPUST, a nie świętu piwa!! Jakieś mało znane piwa ale cena 6-8 zł za flaszkę, a reszta BAZAROWA TANDETA nawet GÓRAL z pod samiuskich Tater był , hej, więcej tandety niz piwa, a piwo w kazdym markecie po 3, 5 zeta max
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś mało znane piwa ale cena 6-8 zł za flaszkę, a reszta BAZAROWA TANDETA nawet GÓRAL z pod samiuskich Tater był , hej, więcej tandety niz piwa, a piwo w kazdym markecie po 3, 5 zeta max
Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało znane piwa. Jak ktoś zna tylko te co reklamują to się nie dziwie że reszta jest mu mało znana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie te piwa kosztują ok. 3 zł. W Lublinie ok. 2,5 zł. W Krasnymstawie szukali frajerów i znaleźli. Te piwa trzeba było rozdawać za darmo. To by była najlepsza reklama na cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli reklamą Chmielaków ma być tych dwóch kolesi ze zdjęcia #14, to ja dziękuję bardzo. Ilekroć jestem na dworcu PKS to widuję takich: napruci, nawaleni - czy to szósta rano, czy szósta wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle
słuchaj kmiotku z Bzitego lub innej okolicy, na Chmielakach jestem co rok od PIERWSZYCH a takiej tandety piwnej jak w tym roku nie było nigdy, kasy mam tyle że moge kupić ci cały browar, a 8 zł za mało znane czeskie szczyny to stanowczo za dużo, na zdrowie, w Biedronce taniej i samczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza spoko ale nie powinni wpuszczać takich koncernów jak kp, z ich tyskimi i innymi,trochę kicha, bo to piwem nawet nie jest, no i z chmielem z regionu dużo też nie ma wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?
wszystko się zgadza, tylko te dobre piwa, powinny się ograniczać na tej imprezie, do lokalnych piw, z lubelskiego chmielu. A nie korporacyjnych wielkich browarów, np. tyskie itp. bo tym sposobem robi się odpust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..
100% racji, powinny być piwa, tylko regionalne, robione na lubelskim chmielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...