Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

23 sierpnia 2015 r.
10:04

Chmielaki 2015: Trwa piwna impreza w Krasnymstawie (zdjęcia)

0 13 A A

Piwo, nie tylko to jasne i mocno gazowane można wypić podczas Chmielaków Krasnymstawie. Do wyboru jest ponad 50 browarów z Polski i zagranicy, a oprócz tego koncerty, wybory miss i stragany z rzemiosłem. Piwna zabawa potrwa jeszcze w niedzielę.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W sobotę impreza rozpoczęła się od półmaratonu. Zorganizowano go już po raz czwarty i tym razem udało się pobić redkord frekwencyjny. Na starcie stanęło 500 osób. Zdjęcia z półmaratonu: Półmaraton Chmielakowy 2015. Pobiegło 500 osób (ZDJĘCIA)

Niedziela – 23 sierpnia

* Scena przy KDK

11:45 – Korowód Chmielakowy – część obrzędowa
12:00 – Rozstrzygnięcie Konkursu na największą szyszkę chmielową
12:05 – Wręczenie medali w Konsumenckim Konkursie Piw
12:30 – Konkurs na najszybsze zrywanie chmielu
12:45 – Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej
13:30 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta KDK
14:00 – Przegląd Kapel Podwórkowych - "Uroczysko", "Przemyskie Niedźwiadki", "Szczebrzeska", "Hańszczanie", "Pieśni Czar"

* Scena Rynek

14:00 – GOLDEN ROAD
15:00 – ARO KŁUSOWSKI - AKUSTYCZNIE FEAT.MICHAŁ GROBELNY
16:30 – EUGENIUSZ KOWALSKI
17:30 – THE BEATLMEN
19:00 – PAULINA PRZYBYSZ MINIMAL SET
20:30 – AFROMENTAL

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mrt / 31 sierpnia 2015 o 17:58
0

nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..

100% racji, powinny być piwa, tylko regionalne, robione na lubelskim chmielu.

Avatar
mrt / 31 sierpnia 2015 o 17:56
0

Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?

wszystko się zgadza, tylko te dobre piwa, powinny się ograniczać na tej imprezie, do lokalnych piw, z lubelskiego chmielu. A nie korporacyjnych wielkich browarów, np. tyskie itp. bo tym sposobem robi się odpust.

wszystko się zgadza, tylko te dobre piwa, powinny się ograniczać na tej imprezie, do lokalnych piw, z lubelskiego chmielu. A nie korporacyjnych wielkich browarów, np. tyskie itp. bo tym sposobem robi się odpust.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:52
0
impreza spoko ale nie powinni wpuszczać takich koncernów jak kp, z ich tyskimi i innymi,trochę kicha, bo to piwem nawet nie jest, no i z chmielem z regionu dużo też nie ma wspólnego.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:51
0
nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 20:06
0

Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle

słuchaj kmiotku z Bzitego lub innej okolicy, na Chmielakach jestem co rok od PIERWSZYCH a takiej tandety piwnej jak w tym roku nie było nigdy, kasy mam tyle że moge kupić ci cały browar, a 8 zł za mało znane czeskie szczyny to stanowczo za dużo, na zdrowie, w Biedronce taniej i samczniej

słuchaj kmiotku z Bzitego lub innej okolicy, na Chmielakach jestem co rok od PIERWSZYCH a takiej tandety piwnej jak w tym roku nie było nigdy, kasy mam tyle że moge kupić ci cały browar, a 8 zł za mało znane czeskie szczyny to stanowczo za dużo, na zdrowie, w Biedronce taniej i samczniej

rozwiń
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 19:01
0
Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 08:54
0

Jeżeli reklamą Chmielaków ma być tych dwóch kolesi ze zdjęcia #14, to ja dziękuję bardzo. Ilekroć jestem na dworcu PKS to widuję takich: napruci, nawaleni - czy to szósta rano, czy szósta wieczorem.

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 08:22
0
W Warszawie te piwa kosztują ok. 3 zł. W Lublinie ok. 2,5 zł. W Krasnymstawie szukali frajerów i znaleźli. Te piwa trzeba było rozdawać za darmo. To by była najlepsza reklama na cały rok.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 07:28
0
Mało znane piwa. Jak ktoś zna tylko te co reklamują to się nie dziwie że reszta jest mu mało znana
Avatar
pfff / 23 sierpnia 2015 o 14:34
0

Jakieś mało znane piwa ale cena 6-8 zł za flaszkę, a reszta BAZAROWA TANDETA nawet GÓRAL z pod samiuskich Tater był , hej, więcej tandety niz piwa, a piwo w kazdym markecie po 3, 5 zeta max


Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle
Avatar
mrt / 31 sierpnia 2015 o 17:58
0

nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..

100% racji, powinny być piwa, tylko regionalne, robione na lubelskim chmielu.

Avatar
mrt / 31 sierpnia 2015 o 17:56
0

Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?

wszystko się zgadza, tylko te dobre piwa, powinny się ograniczać na tej imprezie, do lokalnych piw, z lubelskiego chmielu. A nie korporacyjnych wielkich browarów, np. tyskie itp. bo tym sposobem robi się odpust.

wszystko się zgadza, tylko te dobre piwa, powinny się ograniczać na tej imprezie, do lokalnych piw, z lubelskiego chmielu. A nie korporacyjnych wielkich browarów, np. tyskie itp. bo tym sposobem robi się odpust.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:52
0
impreza spoko ale nie powinni wpuszczać takich koncernów jak kp, z ich tyskimi i innymi,trochę kicha, bo to piwem nawet nie jest, no i z chmielem z regionu dużo też nie ma wspólnego.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:51
0
nie wiem tylko co tam Tyskie robiło. Ani to piwo z regionu, promuje się jakby w 100% było robione na chmielu z lubelszczyzny, a to zwyka koncernowa masówka..
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 20:06
0

Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle

słuchaj kmiotku z Bzitego lub innej okolicy, na Chmielakach jestem co rok od PIERWSZYCH a takiej tandety piwnej jak w tym roku nie było nigdy, kasy mam tyle że moge kupić ci cały browar, a 8 zł za mało znane czeskie szczyny to stanowczo za dużo, na zdrowie, w Biedronce taniej i samczniej

słuchaj kmiotku z Bzitego lub innej okolicy, na Chmielakach jestem co rok od PIERWSZYCH a takiej tandety piwnej jak w tym roku nie było nigdy, kasy mam tyle że moge kupić ci cały browar, a 8 zł za mało znane czeskie szczyny to stanowczo za dużo, na zdrowie, w Biedronce taniej i samczniej

rozwiń
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 19:01
0
Chmielaki może nie są idealną imprezą, jednak promują region i miejscowych twórców ludowych, dają możliwość zasmakowania mało znanych (i dobrych!) piw a do tego z roku na rok oferują coraz większe gwiazdy. Jako Krasnostawianka jestem dumna z mojego miasta i serdecznie zapraszam na kolejną edycję w 2016 roku. :) PS.: 5-6zł za piwo to chyba normalna cena tego magicznego trunku w każdym lokalu, restauracji czy pubie, hm?
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 08:54
0

Jeżeli reklamą Chmielaków ma być tych dwóch kolesi ze zdjęcia #14, to ja dziękuję bardzo. Ilekroć jestem na dworcu PKS to widuję takich: napruci, nawaleni - czy to szósta rano, czy szósta wieczorem.

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 08:22
0
W Warszawie te piwa kosztują ok. 3 zł. W Lublinie ok. 2,5 zł. W Krasnymstawie szukali frajerów i znaleźli. Te piwa trzeba było rozdawać za darmo. To by była najlepsza reklama na cały rok.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2015 o 07:28
0
Mało znane piwa. Jak ktoś zna tylko te co reklamują to się nie dziwie że reszta jest mu mało znana
Avatar
pfff / 23 sierpnia 2015 o 14:34
0

Jakieś mało znane piwa ale cena 6-8 zł za flaszkę, a reszta BAZAROWA TANDETA nawet GÓRAL z pod samiuskich Tater był , hej, więcej tandety niz piwa, a piwo w kazdym markecie po 3, 5 zeta max


Typowy cebulak, narzekasz że mało znane piwa, a to może ty słabo znasz piwny rynek? Szkoda ci 5 zł za piwo, bo wiadomo biedota pije głównie takie po 2 zł i też narzeka, że pić w miejscach publicznych nie może ... a tutaj dali miejsce, muzyke, teren, ale to i tak źle
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 6 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 22 5

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 13

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 29 11

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!