Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie bzdury, jakie ostatnio pisze się na temat mieszkańców z ul.Kredowej to przechodzi wszelkie pojęcie.Widać jak się chce zintegrować mieszkańców.Wprowadza się politykę do programu który powinien wspierać rodziny. Przyjeżdża Górny robi się zdjęcia,a na drugi dzień jest już artykuł o mieszkańcach z ulicy Kredowej.Jeżeli chodzi o nasadzenia,to przede wszystkim powinno się to robić w ten dzień w którym to dniu mogłaby pomagać w nasadzaniu młodzież,a nie nawala się na mieszkańców że nie chcą sadzić.Dziwię się że redakcja bierze udział w tej propagandzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Bo na Kredowej w większości to mieszka zdemoralizowana patologia,która ma dwie lewe ręce.Oni to lubią pochlać,domagać się czegoś co im się nie należy,zdewastować,obkraść kogoś.Drzewka sadzić to nie dla nich,oni nie odróżnią gałęzi od korzeni.
Patologią to ty jesteś .Jak wierzysz w to co pisze gazeta ,to to jest patologią.Akurat mieszkańcy Kredowej byli.Propaganda jak za prl-u.Przyjędż na osiedle to zobaczysz ile jest posadzonych dzrewek koło bloków,i do tego nie potrzeba było fotografa ,a drzewka rosną już parę lat.A sadzili je mieszkańcy.Ty patologia park na Kredowej jest jedynym w Chełmie gdzie nie ma takiej dewastacji jak w innych parkach w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda napisał:
Po co sadzić drzewka tym leniom, wystarczy sie tam przejść żeby zobaczyć w jakim stanie sa te nowe bloki. Wybite szyby w klatkach, napisy na nowej elewacji, brud, smród i wandalizm. A tym paniom z MOPR radzę w przyszłości zainteresować się Przedszkolem Miejskim przy ul. Reja, które jest w sasiedztwie tych śmierdzących bloków. Dlaczego miasto inwestuje w takich ludzi, a dzieci muszą chodzić do zdewastowanego i od 30 lat nieremontowanego przedszkola. Dlaczego malutkie dzieci mają dorastać w takich warunkach, bo pieniądze idą na te bloki i zasiłki dla ludzi tam mieszkających. Czy jakas gazeta mogłaby zainteresować się sytuacja tamtego przedszkola?
śmierdzi to chyba ci z gęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Bo na Kredowej w większości to mieszka zdemoralizowana patologia,która ma dwie lewe ręce.Oni to lubią pochlać,domagać się czegoś co im się nie należy,zdewastować,obkraść kogoś.Drzewka sadzić to nie dla nich,oni nie odróżnią gałęzi od korzeni.
Ty jeżeli ci nie pasuje to wyjazd mi ztąd. Mieszkam na kredowej i jestem wzorowym obywatelem a twój tekst obszczymurku mnie obraza, zobacz najpierw kto dawał mieszkania tym ludziom i to do nich mniej pretensje, to że zobaczyłeś 3 pijących panów to nie znaczy ze są pijakami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wam nie pasuje coś to przyjedzcie do nas na kredową i powiedzcie nam to w twarz a nie wypowiadacie się na stronie dziennika! Góra dba nie o nasze 4 bloki tylko o ten nowy! Dziwne że tak się dzieje, może dla was lecz dla mnie nie! Wieśniaki kurde będą mi tu bluźnić na okolice w której dorastałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda napisał:
Po co sadzić drzewka tym leniom, wystarczy sie tam przejść żeby zobaczyć w jakim stanie sa te nowe bloki. Wybite szyby w klatkach, napisy na nowej elewacji, brud, smród i wandalizm. A tym paniom z MOPR radzę w przyszłości zainteresować się Przedszkolem Miejskim przy ul. Reja, które jest w sasiedztwie tych śmierdzących bloków. Dlaczego miasto inwestuje w takich ludzi, a dzieci muszą chodzić do zdewastowanego i od 30 lat nieremontowanego przedszkola. Dlaczego malutkie dzieci mają dorastać w takich warunkach, bo pieniądze idą na te bloki i zasiłki dla ludzi tam mieszkających. Czy jakas gazeta mogłaby zainteresować się sytuacja tamtego przedszkola?
JAgoda ty tempa strzało Idź i se zobacz jak wygląda nasze wspaniałe przedszkole!! Jest czyste i wyremontowane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi gdzie sie nie pije w jakim kraju w jakiej dzielnicy się nie pije co? takie z was kozaki powiedzcie mi gdzie się w tym pięknym kraju nie pije? Nawet ksiądz w kościele pije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może akurat grupka ludzi co tam była wystawiła wam takie niepochlebne świadectwo. A skoro tak jest, to powinniście probowac zmienic cos,żeby przestali tak gadac.Nie oszukujmy, się ludzie w miescie mają takie zdanie o tej dzielnicy i boją się tam zapuszczac. Najlepiej, jak rzeczywiscie zatroszczycie się o te drzewka i np za parę miesięcy zaprosicie media i pokażecie, że jednak się udało. trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na kredowej i nie pozwolę aby ktoś wszystkich ludzi mierzył jedną miarką Dużo ludzi jest porządnych którzy pracują i nie oczekują od państwa niczego. Opłacają mieszkania sami dbają o wygląd klatek sprzątają i pracują Nie korzystają z MOPRU i choć jesteśmy rodziną wielodzietną zabrali nam nawet rodzinne bo przekracza nam dochód o 10 złoty. A na głowę w zimie leje się od kilku lat bo nie możemy doczekać się remontu dachu które było już dawno obiecywane drzewka sadziliśmy też przed klatką przez kilka lat ale budowa nowego bloku jeżdżące tiry po naszych zieleńcach zniszczyły nam wszystko a teraz zdeptaliście naszą godność ludzi którzy starają się żyć normalnie nie prosząc o pomoc nikogo a szczególnie naszego MOPRU. Zastanówcie się nie którzy co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na kredowej i nie pozwolę aby ktoś wszystkich ludzi mierzył jedną miarką Dużo ludzi jest porządnych którzy pracują i nie oczekują od państwa niczego. Opłacają mieszkania sami dbają o wygląd klatek sprzątają i pracują Nie korzystają z MOPRU i choć jesteśmy rodziną wielodzietną zabrali nam nawet rodzinne bo przekracza nam dochód o 10 złoty. A na głowę w zimie leje się od kilku lat bo nie możemy doczekać się remontu dachu które było już dawno obiecywane drzewka sadziliśmy też przed klatką przez kilka lat ale budowa nowego bloku jeżdżące tiry po naszych zieleńcach zniszczyły nam wszystko a teraz zdeptaliście naszą godność ludzi którzy starają się żyć normalnie nie prosząc o pomoc nikogo a szczególnie naszego MOPRU. Zastanówcie się nie którzy co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Kredowej 8 lat nikt mi nie ubliżał nikt mnie nie zaczepia nie wiem dlaczego kredowa uchodzi za najgorszą wszędzie jest meneli pełno ale i ludzi porządnych też.Na Kredowej ani nie nie mordują ani nie zabijają i nie wszyscy korzystają z opieki społecznej jest wiele rodzin pracujących których na mieszkanie nie stać a maja być skazani na wyzwiska i epitety. Panie z MOPR-u paliły papierosy zamiast zająć się nasadzaniem drzewek. Ludzie pracujący nie wychodzili sadzić bo nie rzucą prac. Ta akcja powinna być prowadzona w dzień wolny od pracy nie wszyscy są bezrobotni. MOPR powinien to inaczej zorganizować a nie zastawiać się tym że nikt nie wyszedł sadzić drzewek. Z tego co ja wiem mieszkając na tym osiedlu było wielu chętnych do pracy których odrzucały panie z MOPR-u twierdząc ze oni sę nienormalni albo pijani a same zamiast się zająć akcja zasadzania drzewek popalały sobie papierosy za smietnikiem zamiast pokierować cala akcja werbująca za darmowy obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w tym rejonie miasta,ale po części znam to środowisko.Mieszkają tam wspaniali i uczciwi ludzie,a ten artykuł jest paszkwilem.W PRL-u autor tego artykułu miałby kłopot.A dziś w wolnej Polsce nikt z nikim się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy naiwni i puści kretyni nie wiecie co się dzieje na kredowej to zamknijcie mordy. Nie jedna osoba chciałaby mieszkać na tym osiedlu bo można powiedzieć ze jest jednym z najlepszych osiedli w Chełmie. I najbardziej mnie denerwuje to ze tyle gadacie a nic nie robicie z tym. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do getta ich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posadź drzewo chamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dendrolog napisał:
posadź drzewo chamie
Sam jesteś chamem pacanie.Strasznie jesteś mocny przez net.Przyjedż wieśniaku na Kredową i zobacz ile jest posadzonych drzewek .Posadzili je mieszkańcy wiele lat temu i rosną.A więc chamie stul pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla pani Moniki Mojsym za te brednie które napisała, jeszcze raz wielkie brawa! Bo część wiadomości to jest z palca wyssana i nawet nie wiem czy z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[snapback] Wy się zastanówcie co wy wogle mówicie o tej dzielnicy jest zaje*** i tyle.! [/snapback]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzi to chyba ci z gęby.
Zgadzam się w 100% opinią,ponieważ sama mieszkam na Kredowej i to trzeba szczerze przyznać a nie się oburzać mieszkają tutaj pijacy i nieroby to fakt ale nie można wszystkich wsadzać do jednego wora bo moi rodzice uczciwie pracują,a to że mieszkania są meeega drogie to nie stać wszystkich na monitorowane bloki,ale wiedzie co nie najgorsi są ci pijacy lecz te plotkary które obrabiają dupę na prawo i lewo siedzą z kawusią i się wpierdzielają w nie swoje życie i są "najmądrzejsze" a tak na prawdę są to stare rury które nie mają o niczym zielonego pojęcia potrafią tylko komentować a po chlebuś do alberta latają wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...