Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
życzę im tego samego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podać nazwiska lekarzy!! Byli na dyrzurze, a więc mieli wtedy status funkcjonariusza publicznego a ich ochrona danych osobowych nie dotyczy. Dla mnie to wstętne szmaty, a nie ludzie. Już nigdy nie powinni mieć nic wspólnego z służbą zdrowia. Jakby mi dziecko zmarło na rękach to z życiem by nie uszli. Biedne małe dziecko i biedni rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze internety psia ich mać. Powinni pierdzieć w pudle i płacić dożywotnią rentę rodzicom. Bandyci nie medycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do całodobówkiej to się nie chciało ruszyć przez całą noc?? Woleli czekać!!?? Szkoda tylko dzieciaczka, jak zwykle obrywa pogotowie, ciekawi mnie co powiedzieli dyspozytorowi."...lekarz nie zlecił również wykonania badań gazometrycznych i nie wdrożył resuscytacji po rozpoznaniu u chłopca sepsy" -Panowie i Panie "dziennikarze" co ma resuscytacja do sepsy??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich sytuacji jest kilka dziennie, tylko o nich nie słychać bo szczęśliwie nikt akurat nie umarł... Wystarczy odwiedzić chełmski SOR aby kląć tych darmozjadów... sam byłem świadkiem jak gość po urazie trafił na SOR i tracił przytomność na poczekalni... tak siedział ze 45 minut zanim ktoś się ruszył. Sam też kilkakrotnie doświadczyłem tej znieczulicy i traktowania pacjenta jak intruza i wroga... fakt niektórzy pacjenci też przeginają i łażą po SORAch bo do rodzinnego kolejka, ale w przypadku dziecka takiego małego z taką gorączką???  Ludzie nie wypisujcie bzdur o jakichć całodobowych itp. Od tego jest szpital w takich przypadkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać tak z 15 lat. Byłoby to przykładem dla ijnnych "lekarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion zl odszkodowania, po 3 lata bezwzględnego wiezienia i 10 letni zakaz wykonywania zawodu dla wszystkich ! Tak powinien brzmieć wyrok! Niestety tu jest Polska i rozejdzie sie po kosciach. Wyrazy współczucia dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo tylu różnego typu wpadek ,nadal nic się na SOR nie zmienia.Nadal obojętność i znieczulica wobec pacjentów.Przy tak wielkim bezrobociu wystarczy wymienić personel  raz czy drugi raz i panie pielęgniarki będą chodzić jak w zegarku.Obecnie są  tak czasami nieuprzejme,że az przykro.  Takie  nieludzkie  postępowanie personelu   wobec pacjentów jest  tolerowane przez zwierzchników SOR i pomimo skarg i róznych  nieszczęśliwych wypadków nic się nie zmienia i nie zmieni dopóki władze będą olewać pacjentów i traktować jak żło konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...