Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odżył mały ruch graniczny z Ukrainą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2016 o 08:07 Powrót do artykułu
Wg mnie artykuł miał na celu propagowanie przemytu. Albo ja nie wiem "o co chodzi".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a dlaczego rząd nie przywraca małego ruchu granicznego z ruskimi, którzy u nas kupują i zostawiają pieniądze?? zamiast tego rząd woli przemytników i banderowców, z których nie ma żadnego pożytku!
0
To właśnie pokazuje ile osób tak na prawdę podróżuje a ile udaje się tylko na handelek.
0
mały handelek to jest super sprawa ,najgorsze jest to że ich coraz więcej przybywa żeby się tu osiedlać
0
Jak w takim tempie będą na Ukrainie rosnąć ceny to dni przemytu fajek i alkoholu są policzone.
0
Ukraina to raj dla łapówkarzy w ukraińskich mundurach z tryzubem na służbowych czapach.700 lub 1000 hrywien za przejazd do kontroli celnej poza kolejką.czy za to ginęli młodzi chłopcy na kijowskim Majdanie?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: