Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam się z wcześniejszym przedmówcą co do tego, że z roku na rok coraz więcej przejezdnej ch****łoty nad jeziorem jest. Ja sam również jeżdżę tam tylko wiosną i jesienią, kiedy nie ma sezonu dla turystów. Zjadą się tacy co myślą, ze w tym miejscu są bezkarni i robią co chcą. To miejsce nocą jest niebezpieczne. Jedno wielkie bagno! Czasem strach sie przejsc, zeby bez powodu nie zarobic. Nie rozumiem dlaczego takie lubelaki i warszawiaki czują się bezkarni w takim miejscu. Nie dziwię się ze w sezonie policja omija niepewne miejsca szerokim łukiem, bo sam bym sie bał takiego dresa, który ma władze w poważaniu. Co do chłopca, szkoda go, ze zjawił się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Był grzecznym, spokojnym chłopcem. Jak mozna drugą osobę pobić tak, zeby spowodowac smierc? I teraz małolaty dostaną kuratora i zawiasy, a ten 17-letni- 5 lat. Gdzie sprawiedliwosc? Będą chodzic chodnikiem po Włodawie i smiac sie w żywe oczy, ze uszli bezkarnie i mają na koncie zabójstwo!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rastaman napisał:
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
Wow, niestety dla Ciebie dzienne prawo plus inny kierunek. A w tym czekaniu na wyniki to bez przesady, sekcja zwłok wykaże jakie były obrażenia i czym były spowodowane. Chyba nie jesteś tak ograniczony, żeby się zasłaniać procedurą itp. Są świadkowie (pracownicy budowy i kobita zwracająca im uwagę), jest motyw (koleżanka się poskarżyła o rzekomo skradziony telefon - dla dresa to już pretekst y się napier***ać), złapano sprawców na gorącym uczynku (przyznali się, że brali udział w bójce). Dla mnie to wystarczy. Nie należę do tych co bronią zwykłych bandytów, jakim okazali się ci gówniarze z gimnazjum. Popatrz na mordy (czyt. książkowy opis dresiarza) - włosy wyblakłe od siedzenia na słońcu, ryj opalony - znaczy że zbyt często w szkole to to się nie przebywało. O garderobie nie wspomnę - ortalionowy dresik adidaska wytarty na du*** i czerwona koszulka piłkarska pamiętająca chyba ostatnią dekadę, drugi "markowa" bluza kappy i pewnie (tu przypuszczenie) ryj pełen frazesów typu "Jebać Policję". Pewnie znajdzie się po drodze gdzieś biała czapeczka, krótkie spodenki i sylwetka szczypiora. Niestety obraz gimnazjalnej młodzieży nie rysuje się kolorowo, mnóstwo w niej dresiarskich tłuków popisujących się przed nawalonymi siksami, którym ktoś sprzedał flaszkę wódki bo chcą pokazać jacy to oni dorośli. Mają swoje ulubione miejsca - mordownie, np. wiejska dyskoteka, pod którą podjeżdżają zdezelowanym golfami czy trójczynami ledwo trzymającymi się na szpachli. Wieczorem łażą naje***i drąc ryja z tekstami "JP" tudzież jakiejś podrzędnej "10-cio" ligowej drużyny. Nie spodoba im się ktoś? To w pier***! Czemu nie? "Jest nas wielu, możemy robić co chcemy. Tu zgwałcimy zbiorowo 16 - latkę, tam skatujemy do nieprzytomności i zgonu 14 - latka. Skroimy komuś telefon, opchniemy w komisie i będzie na flaszkę." Niedługo strach będzie posłać dziecko na kolonie nad jakieś jezioro bo nie wiadomo czy mu się nie oberwie od jakiegoś cwaniaczka co kozaczy na lewo i prawo. Dla mnie dresiarze to zwykłe bezużyteczne ścierwo, idealne na mięso armatnie w czasie wojny, kompletnie bezużyteczne dla społeczeństwa (potem ciągną zasiłki i socjale a także łamią prawo). Poza tym wszytskim co tu opisałem jeśli śledzisz ten temat, to wiesz już, że byli oni wielokrotnie notowani i znani policji za rozboje i pobicia. Stąd ta szkoła dla "trudnej młodzieży". A może pójść innym tropem. Sorry za słowo, ale po ch*** ich na siłę "wychowywać" jak nic już z nich nie będzie? Ja nie wierzę w resocjalizację, dla mnie bandyta będzie bandytą już zawsze. Może zamiast śledztw i akcji policji po tym jak stanie się komuś krzywda i kogoś zabiją - prewencyjnie powybijać wszystkich pier***onych dresiarzy? I bezrobocie się zmniejszy a i na ulicach będzie bezpieczniej. Zrobić społeczne przyzwolenie, np. ogólnopolską akcję - tylko zamiast "Pomoc dla powodzian" to "Kosa w żebra dla dresiarza". Gdybyśmy żyli w średniowieczu, to przy prymitywizmie ich prawa dzisiaj już tych trzech by wisiało i dyndało na wietrze. I nie patrzyłby nikt na to, że "nieletni". Umieli skopać bezbronnego to już "dorośli". Część z czytelników mnie zwymyśla, może polecą jakieś groźby ale nie da się nie zauważyć, że wszyscy żyjemy w jakiejś zbiorowej hipokryzji. Kościół katolicki po Soborze Watykańskim II opracował naukę społeczną, człowiek ma przyrodzoną godność osoby ludzkiej itp. Organizacje międzynarodowe to podchwyciły. Bla bla bla bezużyteczne już gówno. Namnożyło się "praw człowieka" - każdego bez wyjątku, tylko pytam jak te prawa chronić kiedy zawsze znajdzie się ktoś, kto ma je w du*** i cie zabije? Co nam dają te prawa człowieka, jak nie możemy skutecznie chronić życia innych, bo pójdą do pierdla na 5 - 8 lat?! Jeżeli 90% społeczeństwa popiera przywrócenie kary śmierci, to niech nasi pier***eni posłowie pogłówkują trochę jak ominąć bądź zmienić wynegocjowane traktaty i kart międzynarodowe i je na powrót wprowadzić. Ale nie zrobią tego bo to banda deb***i, która przy każdym rozpoczęciu kadencji sejmu idzie na kurs tworzenia prawa. Takie mają pojęcie o wszystkim. I jeszcze na koniec dla ewentualnych zwolenników teorii, że sobie być może zasłużył: nawet gdyby ukradł jakiejś dziewczynie telefon, to normalny cywilizowany człowiek idzie na policje i zgłasza to, a nie nasyła 3 drechów na jednego po to, by go skatowali. Na miejscu prokuratury sprawdziłbym rolę dziewczyny, którą rzekomo miał okraść chłopiec. I niech ku*** za przeproszeniem wie, że przez nią zginął człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie mi szkoda, że takie deb***e opanowują moje miasto. Ich sapanie do każdego w szkołach, na ulicach nie jest normalne, ale wręcz wk*****jące. Początkowo myślalem, że ktoś ode mnie ze szkoły, ale jednak to z tamtego chorego "ohapu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 znam z mojego miasta to co 1 spokojny ale 2 to agresywny wiec nie wiem jak to wyszlo dla mnie to jeden wielki szok sory za bledy ale nie moge w to uwierzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAN napisał:
Proponuję też opublikować twarze rodziców tych latorośli. Popatrzylibyśmy kto tak pięknie wychował te zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r*** napisał:
Do Pana ~janek~ Napisano dziś, 11:23 #49 ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać... Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy nic nie ukradł był spokojnym chłopcem który nie zasługiwał by na taki los zresztą nikt na coś tak brutalnego nie zasługuje!!!! Nie życzymy nikomu żeby był w takiej sytuacji!!! Macie Państwo racje w naszym kraju powinna być kara śmierci aby ci młodzi ludzie którzy odbierają komuś życie nauczyli się że nie maja takiego prawa! I aby to była nauczka dla następnych!
z rodzina to ładnie tylko wychodzi się na zdjęciu a małolat najwidoczniej sobie zasłużył na wpier*** a ze drogim małolatom nie udało się dać mu nauczki to teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem i to on zadecyduje jaki wyrok zapadnie.... a tak na marginesie przecież media podały ze on nie miał brata bo w takich samych okolicznościach zgina więc jesteś dalszą rodzina to tak do końca nie wiesz kim na prawdę był w środowisku młodzieżowym owszem nie zasługiwał aż na taki wpier*** z tak strasznym skutkiem... czasu już nie cofniemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik nie ukradł tego telefonu ! Ta laska zgubiła go na Festynie,bo była tak pijana że nie widziała nawet gdzie jest, widziałam ją tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze prawo chroni zwyrodnialców i morderców. ! Pozwólcie rodzinie dokonać Samosądu na tych Bydlakach! Bo mają do tego prawo.oko za oko, śmierć za śmierć ! TO JEST PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!! Grecja Pensja minimum - 3,9 tys. zł Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku) Becikowe - 4,4 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy Włochy Pensja minimum - 2,7 tys. zł Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę) Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko) Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków. Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy Polska Pensja minimum - 1,4 tys. zł Minimalna emerytura - 730 zł Renta minimalna - 730 zł Becikowe - 1 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich) Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...