Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 czerwca 2011 r.
21:38
Edytuj ten wpis

Okuninka: 14-latek skatowany nad jeziorem. Poszło o telefon?

0 90 A A
Jeden z zatrzymanych nastolatków (KWP Lublin)
Jeden z zatrzymanych nastolatków (KWP Lublin)

Ciężko pobity 14-latek trafił w środę po południu do szpitala we Włodawie. Lekarzom nie udało się go jednak uratować. Mimo reanimacji - zmarł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Udostępnij na FB

14-letni gimnazjalista został skatowany na plaży w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym przez trzech napastników.

- O sprawie poinformowała nas kobieta, która zszokowana zadzwoniła na policję. Była tak przerażona widokiem, że nie potrafiła składnie powiedzieć, co się stało. Po chwili na miejscu byli już policjanci. 14-latka zabrała karetka. Po rozmowie ze świadkami zdarzenia zatrzymano dwóch 16-latków, kilka chwil później we Włodawie zatrzymano również podejrzanego 17-latka - mówi Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji.

16-latkowie próbowali wtopić się w tłum. Nie dał im uciec jeden z mężczyzn, emerytowany policjant.

Pobity chłopiec w ciężkim stanie trafił po południu do szpitala we Włodawie. Mimo reanimacji zmarł.
Napastnicy byli trzeźwi. Wstępnie wiadomo, że oprawcy chodzili razem do szkoły dla trudnej młodzieży.

– Wstępne ustalenia wskazują, że jedna z dziewczyn która była ze sprawcami, wskazała na tego 14-latka mówiąc że prawdopodobnie na dyskotece nie oddał jej telefonu – mówi Janusz Wójtowicz. – Będziemy ustalać, czy te informacje są wiarygodne.

16-latkowie ze względu na swój wiek będą prawdopodobnie odpowiadać przed sądem dla nieletnich, a 17-latek przed sądem dla dorosłych. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Dyrektor szkoły w której uczyli się trzej podejrzani mówi, że uczniowie nigdy nie sprawiali problemów wychowawczych. - To normalni uczniowie, uczęszczali na lekcje systematycznie. Nigdy nie było z nimi problemów. 17-latek miał dobre zachowanie na świadectwie - wyjaśnia Agnieszka Stefaniuk, dyrektor Zespołu Szkół we Włodawie.

Włodawscy policjanci cały czas pracują nad sprawa wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego skutkach zdarzenia. Jeszcze dzisiaj całość zebranych materiałów zostanie przekazana do Prokuratury Rejonowej w we Włodawie.

Rodzina zmarłego chłopca została objęta pomocą psychologa.


Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:53
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Prawnik. / 9 grudnia 2011 o 15:56
0
Nasze prawo chroni zwyrodnialców i morderców. !
Pozwólcie rodzinie dokonać Samosądu na tych Bydlakach!
Bo mają do tego prawo.oko za oko, śmierć za śmierć !
TO JEST PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Avatar
Asia. / 9 grudnia 2011 o 15:23
0
Dominik nie ukradł tego telefonu !
Ta laska zgubiła go na Festynie,bo była tak pijana że nie widziała nawet gdzie jest, widziałam ją tam...
Avatar
Asia. / 9 grudnia 2011 o 15:17
0
[quote name='janek' timestamp='1307006585' post='484915']
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...
[/quote]
Avatar
cwb / 10 czerwca 2011 o 03:07
0
[quote name='r***' timestamp='1307021962' post='485018']
Do Pana ~janek~

Napisano dziś, 11:23 #49
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...

Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy nic nie ukradł był spokojnym chłopcem który nie zasługiwał by na taki los zresztą nikt na coś tak brutalnego nie zasługuje!!!! Nie życzymy nikomu żeby był w takiej sytuacji!!! Macie Państwo racje w naszym kraju powinna być kara śmierci aby ci młodzi ludzie którzy odbierają komuś życie nauczyli się że nie maja takiego prawa! I aby to była nauczka dla następnych!
[/quote]





z rodzina to ładnie tylko wychodzi się na zdjęciu a małolat najwidoczniej sobie zasłużył na wpier*** a ze drogim małolatom nie udało się dać mu nauczki to teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem i to on zadecyduje jaki wyrok zapadnie.... a tak na marginesie przecież media podały ze on nie miał brata bo w takich samych okolicznościach zgina więc jesteś dalszą rodzina to tak do końca nie wiesz kim na prawdę był w środowisku młodzieżowym owszem nie zasługiwał aż na taki wpier*** z tak strasznym skutkiem... czasu już nie cofniemy
[quote name='r***' timestamp='1307021962' post='485018']
Do Pana ~janek~

Napisano dziś, 11:23 #49
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...

Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy ... rozwiń
Avatar
brown / 6 czerwca 2011 o 15:46
0
[quote name='jAN' timestamp='1306999290' post='484858']
Proponuję też opublikować twarze rodziców tych latorośli. Popatrzylibyśmy kto tak pięknie wychował te zwierzęta.
[/quote]
Avatar
melan / 2 czerwca 2011 o 22:48
0
2 znam z mojego miasta to co 1 spokojny ale 2 to agresywny wiec nie wiem jak to wyszlo dla mnie to jeden wielki szok sory za bledy ale nie moge w to uwierzyc
Avatar
andrzej / 2 czerwca 2011 o 21:53
0
Ogólnie mi szkoda, że takie deb***e opanowują moje miasto. Ich sapanie do każdego w szkołach, na ulicach nie jest normalne, ale wręcz wk*****jące. Początkowo myślalem, że ktoś ode mnie ze szkoły, ale jednak to z tamtego chorego "ohapu".
Avatar
Don / 2 czerwca 2011 o 20:58
0
[quote name='rastaman' timestamp='1307037809' post='485122']
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
[/quote]

Wow, niestety dla Ciebie dzienne prawo plus inny kierunek. A w tym czekaniu na wyniki to bez przesady, sekcja zwłok wykaże jakie były obrażenia i czym były spowodowane. Chyba nie jesteś tak ograniczony, żeby się zasłaniać procedurą itp.
Są świadkowie (pracownicy budowy i kobita zwracająca im uwagę),
jest motyw (koleżanka się poskarżyła o rzekomo skradziony telefon - dla dresa to już pretekst y się napier***ać),
złapano sprawców na gorącym uczynku (przyznali się, że brali udział w bójce). Dla mnie to wystarczy. Nie należę do tych co bronią zwykłych bandytów, jakim okazali się ci gówniarze z gimnazjum.

Popatrz na mordy (czyt. książkowy opis dresiarza) - włosy wyblakłe od siedzenia na słońcu, ryj opalony - znaczy że zbyt często w szkole to to się nie przebywało. O garderobie nie wspomnę - ortalionowy dresik adidaska wytarty na du*** i czerwona koszulka piłkarska pamiętająca chyba ostatnią dekadę, drugi "markowa" bluza kappy i pewnie (tu przypuszczenie) ryj pełen frazesów typu "Jebać Policję". Pewnie znajdzie się po drodze gdzieś biała czapeczka, krótkie spodenki i sylwetka szczypiora. Niestety obraz gimnazjalnej młodzieży nie rysuje się kolorowo, mnóstwo w niej dresiarskich tłuków popisujących się przed nawalonymi siksami, którym ktoś sprzedał flaszkę wódki bo chcą pokazać jacy to oni dorośli.
Mają swoje ulubione miejsca - mordownie, np. wiejska dyskoteka, pod którą podjeżdżają zdezelowanym golfami czy trójczynami ledwo trzymającymi się na szpachli. Wieczorem łażą naje***i drąc ryja z tekstami "JP" tudzież jakiejś podrzędnej "10-cio" ligowej drużyny. Nie spodoba im się ktoś? To w pier***! Czemu nie? "Jest nas wielu, możemy robić co chcemy. Tu zgwałcimy zbiorowo 16 - latkę, tam skatujemy do nieprzytomności i zgonu 14 - latka. Skroimy komuś telefon, opchniemy w komisie i będzie na flaszkę."
Niedługo strach będzie posłać dziecko na kolonie nad jakieś jezioro bo nie wiadomo czy mu się nie oberwie od jakiegoś cwaniaczka co kozaczy na lewo i prawo. Dla mnie dresiarze to zwykłe bezużyteczne ścierwo, idealne na mięso armatnie w czasie wojny, kompletnie bezużyteczne dla społeczeństwa (potem ciągną zasiłki i socjale a także łamią prawo).
Poza tym wszytskim co tu opisałem jeśli śledzisz ten temat, to wiesz już, że byli oni wielokrotnie notowani i znani policji za rozboje i pobicia. Stąd ta szkoła dla "trudnej młodzieży".

A może pójść innym tropem. Sorry za słowo, ale po ch*** ich na siłę "wychowywać" jak nic już z nich nie będzie? Ja nie wierzę w resocjalizację, dla mnie bandyta będzie bandytą już zawsze. Może zamiast śledztw i akcji policji po tym jak stanie się komuś krzywda i kogoś zabiją - prewencyjnie powybijać wszystkich pier***onych dresiarzy? I bezrobocie się zmniejszy a i na ulicach będzie bezpieczniej.
Zrobić społeczne przyzwolenie, np. ogólnopolską akcję - tylko zamiast "Pomoc dla powodzian" to "Kosa w żebra dla dresiarza". Gdybyśmy żyli w średniowieczu, to przy prymitywizmie ich prawa dzisiaj już tych trzech by wisiało i dyndało na wietrze. I nie patrzyłby nikt na to, że "nieletni". Umieli skopać bezbronnego to już "dorośli".

Część z czytelników mnie zwymyśla, może polecą jakieś groźby ale nie da się nie zauważyć, że wszyscy żyjemy w jakiejś zbiorowej hipokryzji. Kościół katolicki po Soborze Watykańskim II opracował naukę społeczną, człowiek ma przyrodzoną godność osoby ludzkiej itp. Organizacje międzynarodowe to podchwyciły. Bla bla bla bezużyteczne już gówno. Namnożyło się "praw człowieka" - każdego bez wyjątku, tylko pytam jak te prawa chronić kiedy zawsze znajdzie się ktoś, kto ma je w du*** i cie zabije? Co nam dają te prawa człowieka, jak nie możemy skutecznie chronić życia innych, bo pójdą do pierdla na 5 - 8 lat?! Jeżeli 90% społeczeństwa popiera przywrócenie kary śmierci, to niech nasi pier***eni posłowie pogłówkują trochę jak ominąć bądź zmienić wynegocjowane traktaty i kart międzynarodowe i je na powrót wprowadzić. Ale nie zrobią tego bo to banda deb***i, która przy każdym rozpoczęciu kadencji sejmu idzie na kurs tworzenia prawa. Takie mają pojęcie o wszystkim.

I jeszcze na koniec dla ewentualnych zwolenników teorii, że sobie być może zasłużył: nawet gdyby ukradł jakiejś dziewczynie telefon, to normalny cywilizowany człowiek idzie na policje i zgłasza to, a nie nasyła 3 drechów na jednego po to, by go skatowali. Na miejscu prokuratury sprawdziłbym rolę dziewczyny, którą rzekomo miał okraść chłopiec. I niech ku*** za przeproszeniem wie, że przez nią zginął człowiek.
[quote name='rastaman' timestamp='1307037809' post='485122']
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
[/quote]

Wow, niestety dla Ciebie dzienne prawo plus inny kierunek. A w tym czekaniu na wyniki to bez przesady, sekcja zwłok wykaże jakie były obrażenia i czym były spowodowane. Chyba nie jesteś tak ograniczony, żeby się zasłaniać procedurą itp.
Są świadkowie (pracownicy budowy i kobita zwracająca im uw... rozwiń
Avatar
anonim / 2 czerwca 2011 o 20:14
0
Zgadzam się z wcześniejszym przedmówcą co do tego, że z roku na rok coraz więcej przejezdnej ch****łoty nad jeziorem jest. Ja sam również jeżdżę tam tylko wiosną i jesienią, kiedy nie ma sezonu dla turystów. Zjadą się tacy co myślą, ze w tym miejscu są bezkarni i robią co chcą. To miejsce nocą jest niebezpieczne. Jedno wielkie bagno! Czasem strach sie przejsc, zeby bez powodu nie zarobic. Nie rozumiem dlaczego takie lubelaki i warszawiaki czują się bezkarni w takim miejscu. Nie dziwię się ze w sezonie policja omija niepewne miejsca szerokim łukiem, bo sam bym sie bał takiego dresa, który ma władze w poważaniu. Co do chłopca, szkoda go, ze zjawił się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Był grzecznym, spokojnym chłopcem. Jak mozna drugą osobę pobić tak, zeby spowodowac smierc? I teraz małolaty dostaną kuratora i zawiasy, a ten 17-letni- 5 lat. Gdzie sprawiedliwosc? Będą chodzic chodnikiem po Włodawie i smiac sie w żywe oczy, ze uszli bezkarnie i mają na koncie zabójstwo!!!!!!!
Zgadzam się z wcześniejszym przedmówcą co do tego, że z roku na rok coraz więcej przejezdnej ch****łoty nad jeziorem jest. Ja sam również jeżdżę tam tylko wiosną i jesienią, kiedy nie ma sezonu dla turystów. Zjadą się tacy co myślą, ze w tym miejscu są bezkarni i robią co chcą. To miejsce nocą jest niebezpieczne. Jedno wielkie bagno! Czasem strach sie przejsc, zeby bez powodu nie zarobic. Nie rozumiem dlaczego takie lubelaki i warszawiaki czują się bezkarni w takim miejscu. Nie dziwię się ze w sezonie policja omija niepewne miejsca szero... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:53
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Prawnik. / 9 grudnia 2011 o 15:56
0
Nasze prawo chroni zwyrodnialców i morderców. !
Pozwólcie rodzinie dokonać Samosądu na tych Bydlakach!
Bo mają do tego prawo.oko za oko, śmierć za śmierć !
TO JEST PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Avatar
Asia. / 9 grudnia 2011 o 15:23
0
Dominik nie ukradł tego telefonu !
Ta laska zgubiła go na Festynie,bo była tak pijana że nie widziała nawet gdzie jest, widziałam ją tam...
Avatar
Asia. / 9 grudnia 2011 o 15:17
0
[quote name='janek' timestamp='1307006585' post='484915']
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...
[/quote]
Avatar
cwb / 10 czerwca 2011 o 03:07
0
[quote name='r***' timestamp='1307021962' post='485018']
Do Pana ~janek~

Napisano dziś, 11:23 #49
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...

Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy nic nie ukradł był spokojnym chłopcem który nie zasługiwał by na taki los zresztą nikt na coś tak brutalnego nie zasługuje!!!! Nie życzymy nikomu żeby był w takiej sytuacji!!! Macie Państwo racje w naszym kraju powinna być kara śmierci aby ci młodzi ludzie którzy odbierają komuś życie nauczyli się że nie maja takiego prawa! I aby to była nauczka dla następnych!
[/quote]





z rodzina to ładnie tylko wychodzi się na zdjęciu a małolat najwidoczniej sobie zasłużył na wpier*** a ze drogim małolatom nie udało się dać mu nauczki to teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem i to on zadecyduje jaki wyrok zapadnie.... a tak na marginesie przecież media podały ze on nie miał brata bo w takich samych okolicznościach zgina więc jesteś dalszą rodzina to tak do końca nie wiesz kim na prawdę był w środowisku młodzieżowym owszem nie zasługiwał aż na taki wpier*** z tak strasznym skutkiem... czasu już nie cofniemy
[quote name='r***' timestamp='1307021962' post='485018']
Do Pana ~janek~

Napisano dziś, 11:23 #49
ukradł telefon (robił to często), więc nie dziwne że się "zdenerwowali"... no ale, nie wiedzieli w którym momencie przestać...

Przepraszam za słownictwo ale słuchaj gościu to był mój brat!!!Którego do cholery nie znałeś nie wiesz jaki był on miał prawie 15 lat czy ty wyobrażasz to sobie co my czujemy!! Więc z łaski swojej nie wygaduj głupot bo on nigdy ... rozwiń
Avatar
brown / 6 czerwca 2011 o 15:46
0
[quote name='jAN' timestamp='1306999290' post='484858']
Proponuję też opublikować twarze rodziców tych latorośli. Popatrzylibyśmy kto tak pięknie wychował te zwierzęta.
[/quote]
Avatar
melan / 2 czerwca 2011 o 22:48
0
2 znam z mojego miasta to co 1 spokojny ale 2 to agresywny wiec nie wiem jak to wyszlo dla mnie to jeden wielki szok sory za bledy ale nie moge w to uwierzyc
Avatar
andrzej / 2 czerwca 2011 o 21:53
0
Ogólnie mi szkoda, że takie deb***e opanowują moje miasto. Ich sapanie do każdego w szkołach, na ulicach nie jest normalne, ale wręcz wk*****jące. Początkowo myślalem, że ktoś ode mnie ze szkoły, ale jednak to z tamtego chorego "ohapu".
Avatar
Don / 2 czerwca 2011 o 20:58
0
[quote name='rastaman' timestamp='1307037809' post='485122']
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
[/quote]

Wow, niestety dla Ciebie dzienne prawo plus inny kierunek. A w tym czekaniu na wyniki to bez przesady, sekcja zwłok wykaże jakie były obrażenia i czym były spowodowane. Chyba nie jesteś tak ograniczony, żeby się zasłaniać procedurą itp.
Są świadkowie (pracownicy budowy i kobita zwracająca im uwagę),
jest motyw (koleżanka się poskarżyła o rzekomo skradziony telefon - dla dresa to już pretekst y się napier***ać),
złapano sprawców na gorącym uczynku (przyznali się, że brali udział w bójce). Dla mnie to wystarczy. Nie należę do tych co bronią zwykłych bandytów, jakim okazali się ci gówniarze z gimnazjum.

Popatrz na mordy (czyt. książkowy opis dresiarza) - włosy wyblakłe od siedzenia na słońcu, ryj opalony - znaczy że zbyt często w szkole to to się nie przebywało. O garderobie nie wspomnę - ortalionowy dresik adidaska wytarty na du*** i czerwona koszulka piłkarska pamiętająca chyba ostatnią dekadę, drugi "markowa" bluza kappy i pewnie (tu przypuszczenie) ryj pełen frazesów typu "Jebać Policję". Pewnie znajdzie się po drodze gdzieś biała czapeczka, krótkie spodenki i sylwetka szczypiora. Niestety obraz gimnazjalnej młodzieży nie rysuje się kolorowo, mnóstwo w niej dresiarskich tłuków popisujących się przed nawalonymi siksami, którym ktoś sprzedał flaszkę wódki bo chcą pokazać jacy to oni dorośli.
Mają swoje ulubione miejsca - mordownie, np. wiejska dyskoteka, pod którą podjeżdżają zdezelowanym golfami czy trójczynami ledwo trzymającymi się na szpachli. Wieczorem łażą naje***i drąc ryja z tekstami "JP" tudzież jakiejś podrzędnej "10-cio" ligowej drużyny. Nie spodoba im się ktoś? To w pier***! Czemu nie? "Jest nas wielu, możemy robić co chcemy. Tu zgwałcimy zbiorowo 16 - latkę, tam skatujemy do nieprzytomności i zgonu 14 - latka. Skroimy komuś telefon, opchniemy w komisie i będzie na flaszkę."
Niedługo strach będzie posłać dziecko na kolonie nad jakieś jezioro bo nie wiadomo czy mu się nie oberwie od jakiegoś cwaniaczka co kozaczy na lewo i prawo. Dla mnie dresiarze to zwykłe bezużyteczne ścierwo, idealne na mięso armatnie w czasie wojny, kompletnie bezużyteczne dla społeczeństwa (potem ciągną zasiłki i socjale a także łamią prawo).
Poza tym wszytskim co tu opisałem jeśli śledzisz ten temat, to wiesz już, że byli oni wielokrotnie notowani i znani policji za rozboje i pobicia. Stąd ta szkoła dla "trudnej młodzieży".

A może pójść innym tropem. Sorry za słowo, ale po ch*** ich na siłę "wychowywać" jak nic już z nich nie będzie? Ja nie wierzę w resocjalizację, dla mnie bandyta będzie bandytą już zawsze. Może zamiast śledztw i akcji policji po tym jak stanie się komuś krzywda i kogoś zabiją - prewencyjnie powybijać wszystkich pier***onych dresiarzy? I bezrobocie się zmniejszy a i na ulicach będzie bezpieczniej.
Zrobić społeczne przyzwolenie, np. ogólnopolską akcję - tylko zamiast "Pomoc dla powodzian" to "Kosa w żebra dla dresiarza". Gdybyśmy żyli w średniowieczu, to przy prymitywizmie ich prawa dzisiaj już tych trzech by wisiało i dyndało na wietrze. I nie patrzyłby nikt na to, że "nieletni". Umieli skopać bezbronnego to już "dorośli".

Część z czytelników mnie zwymyśla, może polecą jakieś groźby ale nie da się nie zauważyć, że wszyscy żyjemy w jakiejś zbiorowej hipokryzji. Kościół katolicki po Soborze Watykańskim II opracował naukę społeczną, człowiek ma przyrodzoną godność osoby ludzkiej itp. Organizacje międzynarodowe to podchwyciły. Bla bla bla bezużyteczne już gówno. Namnożyło się "praw człowieka" - każdego bez wyjątku, tylko pytam jak te prawa chronić kiedy zawsze znajdzie się ktoś, kto ma je w du*** i cie zabije? Co nam dają te prawa człowieka, jak nie możemy skutecznie chronić życia innych, bo pójdą do pierdla na 5 - 8 lat?! Jeżeli 90% społeczeństwa popiera przywrócenie kary śmierci, to niech nasi pier***eni posłowie pogłówkują trochę jak ominąć bądź zmienić wynegocjowane traktaty i kart międzynarodowe i je na powrót wprowadzić. Ale nie zrobią tego bo to banda deb***i, która przy każdym rozpoczęciu kadencji sejmu idzie na kurs tworzenia prawa. Takie mają pojęcie o wszystkim.

I jeszcze na koniec dla ewentualnych zwolenników teorii, że sobie być może zasłużył: nawet gdyby ukradł jakiejś dziewczynie telefon, to normalny cywilizowany człowiek idzie na policje i zgłasza to, a nie nasyła 3 drechów na jednego po to, by go skatowali. Na miejscu prokuratury sprawdziłbym rolę dziewczyny, którą rzekomo miał okraść chłopiec. I niech ku*** za przeproszeniem wie, że przez nią zginął człowiek.
[quote name='rastaman' timestamp='1307037809' post='485122']
Wow, jako prawnik.Zaocznie licencjat na administracji zrobiłeś? Spokojnie trzeba poczekać na wyniki wszczętwego postępowania.
[/quote]

Wow, niestety dla Ciebie dzienne prawo plus inny kierunek. A w tym czekaniu na wyniki to bez przesady, sekcja zwłok wykaże jakie były obrażenia i czym były spowodowane. Chyba nie jesteś tak ograniczony, żeby się zasłaniać procedurą itp.
Są świadkowie (pracownicy budowy i kobita zwracająca im uw... rozwiń
Avatar
anonim / 2 czerwca 2011 o 20:14
0
Zgadzam się z wcześniejszym przedmówcą co do tego, że z roku na rok coraz więcej przejezdnej ch****łoty nad jeziorem jest. Ja sam również jeżdżę tam tylko wiosną i jesienią, kiedy nie ma sezonu dla turystów. Zjadą się tacy co myślą, ze w tym miejscu są bezkarni i robią co chcą. To miejsce nocą jest niebezpieczne. Jedno wielkie bagno! Czasem strach sie przejsc, zeby bez powodu nie zarobic. Nie rozumiem dlaczego takie lubelaki i warszawiaki czują się bezkarni w takim miejscu. Nie dziwię się ze w sezonie policja omija niepewne miejsca szerokim łukiem, bo sam bym sie bał takiego dresa, który ma władze w poważaniu. Co do chłopca, szkoda go, ze zjawił się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Był grzecznym, spokojnym chłopcem. Jak mozna drugą osobę pobić tak, zeby spowodowac smierc? I teraz małolaty dostaną kuratora i zawiasy, a ten 17-letni- 5 lat. Gdzie sprawiedliwosc? Będą chodzic chodnikiem po Włodawie i smiac sie w żywe oczy, ze uszli bezkarnie i mają na koncie zabójstwo!!!!!!!
Zgadzam się z wcześniejszym przedmówcą co do tego, że z roku na rok coraz więcej przejezdnej ch****łoty nad jeziorem jest. Ja sam również jeżdżę tam tylko wiosną i jesienią, kiedy nie ma sezonu dla turystów. Zjadą się tacy co myślą, ze w tym miejscu są bezkarni i robią co chcą. To miejsce nocą jest niebezpieczne. Jedno wielkie bagno! Czasem strach sie przejsc, zeby bez powodu nie zarobic. Nie rozumiem dlaczego takie lubelaki i warszawiaki czują się bezkarni w takim miejscu. Nie dziwię się ze w sezonie policja omija niepewne miejsca szero... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 2

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 9 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 31 2

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 3

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 2 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 49 7

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?