Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżą policjantów o bicie przesłuchiwanych?

Utworzony przez xeia, 8 grudnia 2012 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Elegancko, wyrok w zawieszeniu i zwolnienie ze służby. Niech zasilą pośredniaka, bo to do niczego innego się nie nada... Może będzie to jakiś wyznacznik dla innych milicyjnych, że komuna już dawno się skończyła !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmowa składania zeznań mówi sama za siebie!!!! Czyżby dostali premię za wyniki????? Kumple Stalina? Moczara? Bieruta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xeia napisał:
Elegancko, wyrok w zawieszeniu i zwolnienie ze służby. Niech zasilą pośredniaka, bo to do niczego innego się nie nada... Może będzie to jakiś wyznacznik dla innych milicyjnych, że komuna już dawno się skończyła !!!!!!!!!!!!!!!!!
Komuna się skończyła,a komuniści dalej u władzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy za mało ktoś wpier.... dostał że śmiał się poskarżyć. za słabo dostał, oj za słabo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
a nie widzisz, że to jest droga prywatna?
za dilerkę i rozboje wpier*** się należy jak psu buda jestem za Policjantami - celowo z dużej trzymajcie się i niech inni biorą z was przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla podtrzymania autorytu Gliniarzy jako funkcjonariuszy porządku publicznego, obowiązkiem prokura tury jest aby "chuliganów-gliniarzy" potraktować jak pospolitych przestępców a Sąd winien wydać Wyrok pokazowy, odstraszający i dowalić gliniarzom chuliganom najwyższe wyroki jak za bandyckie pobicia !. Jeżeli prokuratura zmanipuluje śledztwo to pozostanie określenie na policje ... G E S T A P O ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy my , ludzie jesteśmy jakimiś zwierzętami ? ludźmi niecywilizowanymi ? , bo do takich wniosków dochodzę czytając komentarze na tej stronie . Policja nadużywa siły , sam byłem świadkiem takiego zdarzenia . A nadużycie siły przez policje jest w pewnym sensie "samosądem" bo jak to można inaczej nazywać. Jesteśmy ludźmi którzy mają demokracje i wyroki powinni wydawać sądy a nie pojedynczy ludzie którzy nadużywają swojej władzy i myślą że są "nie do ruszenia" z odznaką. Takich ludzi powinno się traktować na równo z innymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to już ścierwom kryminogennym nie można przyłożyć???Od wieków,w różnych kulturach i w różnych społecznościach przesłuchaniom zawsze towarzyszyło bicie i tortury.A co się złego stało,że jakiś złodziej,pedofil,czy jakiś inny cwel podejrzany o rozbój czy pobicie dostał porządnie wpier*** na komisariacie aż pociekło mu w kroku i spodnie zapaskudził.Panowie Policjanci lać margines społeczny i nie pierdo*ić się w tańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą ciekawe,jaka to dziura z zatrzymanych pajacyków się rozpruła(podejrzewam,że to jakiś frajer podejrzany o 10) i poleciała z płaczem poskarżyć się,że mu Policjanci dupsko zmiękczyli policyjnymi pałkami?Pewnie bandziorowi zwieracze ze strachu i bólu w dupsku puściły i zapaskudził odchodami dresik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądż taki mądry policja nie powinna tak robić wiem że traktują tak ludzi na komisiariatach a jak trzeba to ich nie ma Słynna jest 7 gdzie tam nawet gazem traktują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolenniczka bicia ,ale kiedyś policj aprzyjeżdżała wyjęli pałi i w okolicy panował spokój .Teraz przyjeżdżają 2 radiowozy gnojki zdemolują radiowozy ,pobija policantów .Tak tez nie może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje. Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom... Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda. Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku nie zszedlem na zla droge? Zabic mnie nie zabili, po sadach mnie nie ciagali..zaprowadzili co najwyzej do matki, ktora grzecznie im podziekowala i na zakonczenie rozmowy przywalila mi w pusty leb. Udalo mi sie skonczyc dobre studia, jestem spelniajacym swoje obowiazki obywatelem dobrego kraju i nadal uwazam, ze policjanci znajda u mnie zawsze poparcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać Lać Lać Lać te menelstwo oje***e na łyso w bluzach z kapturem co piją,biją,kradną,ćpają.Najlepiej to nie pałką a nahajką zakończoną metalową kulką.Taka nahajka powinna być na wyposażeniu każdego policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz zastanówcie się ile czasu potrzeba żeby ten "wpier***" co panowie Policjanci wykonują różnym przesłuchiwanym osobom doprowadzi do śmierci któregoś z nich ? Czy wtedy też będziecie ich bronić ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w demokracji ,w czasach gdzie istnieją sądy i to one powinny wydawać wyroki a nie Policja na komisariatach tam gdzie nikt ich nie widzi . A to , że nasze prawo traktuje zwykłych gnojków łagodnie to już zupełnie co innego , według mnie powinniśmy zmienić nasz system kar a nie wracać do czasów milicji i samosądów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi prokuratorami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że bili, może nauczke jakąś dostali przynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.C.A.B napisał:
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gra w Lidze Mistrzów czy nie Podaj adres napinaczu internetowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...