Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 grudnia 2012 r.
18:19
Edytuj ten wpis

Oskarżą policjantów o bicie przesłuchiwanych?

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 20 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Puławska prokuratura zakończyła śledztwo przeciwko ośmiu policjantom z Chełma i Dorohuska. W przyszłym tygodniu okaże się, czy zostaną oskarżeni o bicie przesłuchiwanych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarzuty stosowania przemocy podczas przesłuchań usłyszało wcześniej pięciu policjantów z sekcji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i trzech z Dorohuska.

Pierwsi zajmowali się sprawą dotyczącą handlu narkotykami, drudzy wykryciem sprawcy rozboju.

Policjanci nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień. Wszystko wskazuje, że policjanci zasiądą na ławie oskarżonych.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AC Milan / 16 grudnia 2012 r. o 08:51
0
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gra w Lidze Mistrzów czy nie Podaj adres napinaczu internetowy.
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gr... rozwiń
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
A.C.A.B / 13 grudnia 2012 r. o 20:28
0
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Avatar
ninja / 13 grudnia 2012 r. o 10:18
0
Bardzo dobrze że bili, może nauczke jakąś dostali przynajmniej
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2012 r. o 09:56
0
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi prokuratorami .
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi p... rozwiń
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 r. o 14:03
0
Żyjemy w demokracji ,w czasach gdzie istnieją sądy i to one powinny wydawać wyroki a nie Policja na komisariatach tam gdzie nikt ich nie widzi . A to , że nasze prawo traktuje zwykłych gnojków łagodnie to już zupełnie co innego , według mnie powinniśmy zmienić nasz system kar a nie wracać do czasów milicji i samosądów .
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 r. o 13:57
0
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz zastanówcie się ile czasu potrzeba żeby ten "wpier***" co panowie Policjanci wykonują różnym przesłuchiwanym osobom doprowadzi do śmierci któregoś z nich ? Czy wtedy też będziecie ich bronić ? .
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz za... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2012 r. o 12:46
0
Lać Lać Lać Lać te menelstwo oje***e na łyso w bluzach z kapturem co piją,biją,kradną,ćpają.Najlepiej to nie pałką a nahajką zakończoną metalową kulką.Taka nahajka powinna być na wyposażeniu każdego policjanta.
Avatar
SW / 9 grudnia 2012 r. o 12:32
0
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku nie zszedlem na zla droge?
Zabic mnie nie zabili, po sadach mnie nie ciagali..zaprowadzili co najwyzej do matki, ktora grzecznie im podziekowala i na zakonczenie rozmowy przywalila mi w pusty leb.
Udalo mi sie skonczyc dobre studia, jestem spelniajacym swoje obowiazki obywatelem dobrego kraju i nadal uwazam, ze policjanci znajda u mnie zawsze poparcie....
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku n... rozwiń
Avatar
aa / 9 grudnia 2012 r. o 09:51
0
Nie jestem zwolenniczka bicia ,ale kiedyś policj aprzyjeżdżała wyjęli pałi i w okolicy panował spokój .Teraz przyjeżdżają 2 radiowozy gnojki zdemolują radiowozy ,pobija policantów .Tak tez nie może być.
Avatar
AC Milan / 16 grudnia 2012 r. o 08:51
0
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gra w Lidze Mistrzów czy nie Podaj adres napinaczu internetowy.
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gr... rozwiń
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
A.C.A.B / 13 grudnia 2012 r. o 20:28
0
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Avatar
ninja / 13 grudnia 2012 r. o 10:18
0
Bardzo dobrze że bili, może nauczke jakąś dostali przynajmniej
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2012 r. o 09:56
0
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi prokuratorami .
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi p... rozwiń
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 r. o 14:03
0
Żyjemy w demokracji ,w czasach gdzie istnieją sądy i to one powinny wydawać wyroki a nie Policja na komisariatach tam gdzie nikt ich nie widzi . A to , że nasze prawo traktuje zwykłych gnojków łagodnie to już zupełnie co innego , według mnie powinniśmy zmienić nasz system kar a nie wracać do czasów milicji i samosądów .
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 r. o 13:57
0
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz zastanówcie się ile czasu potrzeba żeby ten "wpier***" co panowie Policjanci wykonują różnym przesłuchiwanym osobom doprowadzi do śmierci któregoś z nich ? Czy wtedy też będziecie ich bronić ? .
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz za... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2012 r. o 12:46
0
Lać Lać Lać Lać te menelstwo oje***e na łyso w bluzach z kapturem co piją,biją,kradną,ćpają.Najlepiej to nie pałką a nahajką zakończoną metalową kulką.Taka nahajka powinna być na wyposażeniu każdego policjanta.
Avatar
SW / 9 grudnia 2012 r. o 12:32
0
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku nie zszedlem na zla droge?
Zabic mnie nie zabili, po sadach mnie nie ciagali..zaprowadzili co najwyzej do matki, ktora grzecznie im podziekowala i na zakonczenie rozmowy przywalila mi w pusty leb.
Udalo mi sie skonczyc dobre studia, jestem spelniajacym swoje obowiazki obywatelem dobrego kraju i nadal uwazam, ze policjanci znajda u mnie zawsze poparcie....
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku n... rozwiń
Avatar
aa / 9 grudnia 2012 r. o 09:51
0
Nie jestem zwolenniczka bicia ,ale kiedyś policj aprzyjeżdżała wyjęli pałi i w okolicy panował spokój .Teraz przyjeżdżają 2 radiowozy gnojki zdemolują radiowozy ,pobija policantów .Tak tez nie może być.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

799 i 1099 złotych – tyle kosztują nowe słuchawki niemieckiego producenta, czyli Teufel Real Blue i Real Blue NC. Co dostaniemy za takie pieniądze?

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika
5 grudnia 2021, 16:00

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika

W niedzielę, 5 grudnia o godz. 16 w puławskim Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) odbędą się miejskie Mikołajki 2021. W programie moc atrakcji.

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

Lubelskie autobusy i trolejbusy mogą zacząć przekazywać osobom niewidomym i słabowidzącym komunikaty o numerze linii i kierunku jazdy. Do takiego rozwiązania przymierza się Zarząd Transportu Miejskiego.

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio
9 grudnia 2021, 19:00

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio

W czwartek, 9 grudnia o godz. 19 w Warsztatach Kultury zostanie zorganizowany kolejny koncert z cyklu "Strefa Innych Brzmień". Tym razem zna scenie instytucji wystąpi grupa William's Things Trio.

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Zakończył się proces 28-latka, który miał wyrzucić swoją dziewczynę przez okno. Kobieta przeżyła mimo upadku z czwartego piętra. Jarosława B. oskarżono o usiłowanie zabójstwa.

Drogi i żużel. Na co jeszcze miejscy radni chcą wyprosić pieniądze

Drogi i żużel. Na co jeszcze miejscy radni chcą wyprosić pieniądze

Prezydent Lublina dostał od radnych długą listę próśb o dopisanie różnych wydatków do miejskiego budżetu na przyszły rok. Wśród nich jest przebudowa ul. Zana i Podwale oraz większe pieniądze na żużel. Prezydent musi się do tego odnieść do jutra.

Dobry występ Anny Berezeckiej w FIS Cup

Dobry występ Anny Berezeckiej w FIS Cup

Do włoskiej Santa Caterina udała się bardzo liczna reprezentacja MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Zawodnicy z województwa lubelskiego startowali w kategoriach juniorskich i w nich mieli zmienne szczęście

Jakie są wady i zalety spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

Jakie są wady i zalety spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.) stanowi formę prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to popularne rozwiązanie w Polsce. Wynika z niego wiele zalet i korzyści. Należy jednak pamiętać, że tego typu spółka ma także swoje wady.

Fundusze Europejskie trampoliną do sukcesu
galeria

Fundusze Europejskie trampoliną do sukcesu

Przedsiębiorcy naszego regionu efektywnie i sprawnie wykorzystują dostępne środki unijne. W trakcie 7 lat tej perspektywy Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie ogłosiła 32 nabory, w ramach 12 działań z 4 Osi Priorytetowych, podpisała 5033 umowy z przedsiębiorcami. Według danych z listopada wkład unijny w realizowane projekty wyniósł blisko 1,8 mld zł, a ich łączna wartość to prawie 3,2 mld zł.

Koronawirus w Polsce, 1 grudnia. Zmarło aż 570 osób

Koronawirus w Polsce, 1 grudnia. Zmarło aż 570 osób

W całej Polsce jest 29 064 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 1 grudnia 2021 r.

Lublin. Sąd uznał za dowód raport z badań przyrodniczych na górkach czechowskich

Lublin. Sąd uznał za dowód raport z badań przyrodniczych na górkach czechowskich

Czy władze Lublina naruszyły prawo przeznaczając część górek czechowskich pod blokowiska? 15 grudnia orzeknie w tej sprawie Wojewódzki Sąd Administracyjny, który na dzisiejszej rozprawie uznał za dowód w sprawie raport z badań przyrodniczych prowadzonych na górkach na zlecenie Ratusza.

Zbliża się przyjęcie urodzinowe? Wybierz wymarzony tort dla dziecka!

Zbliża się przyjęcie urodzinowe? Wybierz wymarzony tort dla dziecka!

Torty dla dzieci tworzone w cukierniach artystycznych pojawiają się pod wieloma odsłonami. Mogą to być zarówno klasyczne wypieki, jak i te niekonwencjonalne z postaciami z bajek, ulubionymi zwierzątkami, czy nawiązujące do dziecięcych zainteresowań.

Trzech zawodników Azotów Puławy w kadrze Polski

Trzech zawodników Azotów Puławy w kadrze Polski

Trzech zawodników Azotów Puławy znalazło się składzie reprezentacji Polski na pierwsze zgrupowanie przed zaplanowanymi na styczeń mistrzostwami Europy

Grudzień z Pippi Langstrump w Teatrze Andersena
3 grudnia 2021, 18:00

Grudzień z Pippi Langstrump w Teatrze Andersena

Teatr Andersena zaprasza na grudniowe pokazy spektaklu "Pippi Langstrump" na podstawie słynnej książki Astrid Lindgren.

Rozbity gang handlujący bronią. Jednym z członków policjant z regionu

Rozbity gang handlujący bronią. Jednym z członków policjant z regionu

Śledczy rozbili gang handlujący bronią i narkotykami. Zatrzymano kilkanaście osób. Wśród nich jest policjant z naszego regionu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!