Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 grudnia 2012 r.
18:19
Edytuj ten wpis

Oskarżą policjantów o bicie przesłuchiwanych?

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 20 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Puławska prokuratura zakończyła śledztwo przeciwko ośmiu policjantom z Chełma i Dorohuska. W przyszłym tygodniu okaże się, czy zostaną oskarżeni o bicie przesłuchiwanych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarzuty stosowania przemocy podczas przesłuchań usłyszało wcześniej pięciu policjantów z sekcji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i trzech z Dorohuska.

Pierwsi zajmowali się sprawą dotyczącą handlu narkotykami, drudzy wykryciem sprawcy rozboju.

Policjanci nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień. Wszystko wskazuje, że policjanci zasiądą na ławie oskarżonych.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AC Milan / 16 grudnia 2012 o 08:51
0
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gra w Lidze Mistrzów czy nie Podaj adres napinaczu internetowy.
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gr... rozwiń
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
A.C.A.B / 13 grudnia 2012 o 20:28
0
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Avatar
ninja / 13 grudnia 2012 o 10:18
0
Bardzo dobrze że bili, może nauczke jakąś dostali przynajmniej
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2012 o 09:56
0
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi prokuratorami .
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi p... rozwiń
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 o 14:03
0
Żyjemy w demokracji ,w czasach gdzie istnieją sądy i to one powinny wydawać wyroki a nie Policja na komisariatach tam gdzie nikt ich nie widzi . A to , że nasze prawo traktuje zwykłych gnojków łagodnie to już zupełnie co innego , według mnie powinniśmy zmienić nasz system kar a nie wracać do czasów milicji i samosądów .
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 o 13:57
0
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz zastanówcie się ile czasu potrzeba żeby ten "wpier***" co panowie Policjanci wykonują różnym przesłuchiwanym osobom doprowadzi do śmierci któregoś z nich ? Czy wtedy też będziecie ich bronić ? .
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz za... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2012 o 12:46
0
Lać Lać Lać Lać te menelstwo oje***e na łyso w bluzach z kapturem co piją,biją,kradną,ćpają.Najlepiej to nie pałką a nahajką zakończoną metalową kulką.Taka nahajka powinna być na wyposażeniu każdego policjanta.
Avatar
SW / 9 grudnia 2012 o 12:32
0
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku nie zszedlem na zla droge?
Zabic mnie nie zabili, po sadach mnie nie ciagali..zaprowadzili co najwyzej do matki, ktora grzecznie im podziekowala i na zakonczenie rozmowy przywalila mi w pusty leb.
Udalo mi sie skonczyc dobre studia, jestem spelniajacym swoje obowiazki obywatelem dobrego kraju i nadal uwazam, ze policjanci znajda u mnie zawsze poparcie....
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku n... rozwiń
Avatar
aa / 9 grudnia 2012 o 09:51
0
Nie jestem zwolenniczka bicia ,ale kiedyś policj aprzyjeżdżała wyjęli pałi i w okolicy panował spokój .Teraz przyjeżdżają 2 radiowozy gnojki zdemolują radiowozy ,pobija policantów .Tak tez nie może być.
Avatar
AC Milan / 16 grudnia 2012 o 08:51
0
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gra w Lidze Mistrzów czy nie Podaj adres napinaczu internetowy.
[quote name='A.C.A.B' timestamp='1355426927' post='708861']
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
[/quote]Każdy by się bał do was na mecz przyjechać bo podobno wy wieśniaki na mecz bierzecie brony,orczyki i roztrząsacze gnoju. A ten wasz klub z piździwulki to gr... rozwiń
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
A.C.A.B / 13 grudnia 2012 o 20:28
0
Na pohybel wszystkim niebieskim mendom! Nadejdzie czas kiedy nie dojdziecie nawet po cywilnemu na komisariat, srajcie w gacie, waszczas się skończył. Jak jesteście tacy odważni na komisariatach gdzie lejecie we trzech jednego w kajdankach, to przyjdzcie do nas na mecz w mundurze:))
Avatar
ninja / 13 grudnia 2012 o 10:18
0
Bardzo dobrze że bili, może nauczke jakąś dostali przynajmniej
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2012 o 09:56
0
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi prokuratorami .
Doprowadzono do tego , że policjanci z domu do komendy chodzą po cywilnemu .Doprowadzono do tego , że policjanci będąc po cywilnemu nie podejmują interwenci obawiając się odpowiedzialności i pomówień . Wystarczy by dwóch gnojków ułożyło sobie w miarę logiczną opowieść a glina siedzi.Wcale się nie dziwię , że policjanci tylko przychodzą do pracy .Tylko my jako społeczeństwo cierpimy przez nadgorliwość prokuratora.Nikt nie każe kraść , napadać to jest własny wybór przestępców. My jako społeczeństwo powinniśmy bronić policjantów przed takimi p... rozwiń
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 o 14:03
0
Żyjemy w demokracji ,w czasach gdzie istnieją sądy i to one powinny wydawać wyroki a nie Policja na komisariatach tam gdzie nikt ich nie widzi . A to , że nasze prawo traktuje zwykłych gnojków łagodnie to już zupełnie co innego , według mnie powinniśmy zmienić nasz system kar a nie wracać do czasów milicji i samosądów .
Avatar
lalala / 9 grudnia 2012 o 13:57
0
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz zastanówcie się ile czasu potrzeba żeby ten "wpier***" co panowie Policjanci wykonują różnym przesłuchiwanym osobom doprowadzi do śmierci któregoś z nich ? Czy wtedy też będziecie ich bronić ? .
A co jak taka pałką metalowa walnie nie jakiegoś "dreska" czy innego chuligana tylko chłopaka który znalazł się tam gdzie nie powinien, bo i takie rzeczy się zdarzają . Mojego kolegę oskarżyli o napad na samochód Policji tylko dlatego że miał podobną bluzę do sprawcy i akurat znajdował się w pobliżu tego zdarzenia. Policjant prawie go pobił na komisariacie .I co czy nie winny człowiek który ma pecha i znajdzie się tam gdzie nie powinien bo ma zwykłego pecha ma oberwać za kogoś , kto jest nieobliczalny i po prostu głupi . A teraz za... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2012 o 12:46
0
Lać Lać Lać Lać te menelstwo oje***e na łyso w bluzach z kapturem co piją,biją,kradną,ćpają.Najlepiej to nie pałką a nahajką zakończoną metalową kulką.Taka nahajka powinna być na wyposażeniu każdego policjanta.
Avatar
SW / 9 grudnia 2012 o 12:32
0
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku nie zszedlem na zla droge?
Zabic mnie nie zabili, po sadach mnie nie ciagali..zaprowadzili co najwyzej do matki, ktora grzecznie im podziekowala i na zakonczenie rozmowy przywalila mi w pusty leb.
Udalo mi sie skonczyc dobre studia, jestem spelniajacym swoje obowiazki obywatelem dobrego kraju i nadal uwazam, ze policjanci znajda u mnie zawsze poparcie....
Policja zostala pozbawiona mozliwosci wykonywania swojej misji poprzez idiotyczne zapedy naszych "politykow". Potrafie zrozumiec dzialania funkcjonariuszy i ich frustracje.
Nie bylem najlepszym dzieckiem Pana Boga w latach dawnej juz mlodosci. Nie raz oberwalem palka od milicjanta i nie raz okladalem ramiona lodem celem zapobiegania opuchliznom...
Nie mam do nich zalu, bo wtedy bylem glupim malolatem w pogoni za przygoda.
Nic zlego tez mi sie nie stalo, a moze dzieki takim zachowaniom owczesnych strozow porzadku n... rozwiń
Avatar
aa / 9 grudnia 2012 o 09:51
0
Nie jestem zwolenniczka bicia ,ale kiedyś policj aprzyjeżdżała wyjęli pałi i w okolicy panował spokój .Teraz przyjeżdżają 2 radiowozy gnojki zdemolują radiowozy ,pobija policantów .Tak tez nie może być.