Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hmmm... pracowałam 2 lata temu w jednym z lubelskich sklepow odzieżowych i miałam dokladnie taką sama sytuację, nawet składalam zeznania na policji... czyżby to ta sama osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas tez spotkało to w czwartek zeszły w Lublinie na 187 złotych. To jest jakas masakra. Mam nadzieje, ze ja złapia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Było koło południa..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za sprzedawcy obecnie zresztą widac w sklepach Moim zdaniem to nie oszustka powinna byc karana ale sprzedawca bo taka osoba by łatwo wyniosla cały sklep bez kontaktu z włascielem przeciez mogła zadzwonic i zapytac czy moze tak zrobic jak klient mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ir napisał:
A co to za sprzedawcy obecnie zresztą widac w sklepach Moim zdaniem to nie oszustka powinna byc karana ale sprzedawca bo taka osoba by łatwo wyniosla cały sklep bez kontaktu z włascielem przeciez mogła zadzwonic i zapytac czy moze tak zrobic jak klient mówi
Racja całkowita racja mało to rozgarnięty sprzedawca czy sprzedawczyni skoro daje sobie wciskać byle bajer a tak na marginesie żadna z tych osób jest nieprzygotowana do roli sprzedawcy to przypadkowe osoby często gdzieś z głębokiej prowincji przez to są często łatwowierne mniej rozgarnięte .A kiedyś ktoś pytał po co były szkoły nawet zawodowe o profilu min. handlowym właśnie po to by włączać myślenie i unikać takich czy podobnych sytuacji by umieć się zachować więc ja będę twierdził nadal że szkoły Zawodowe są w tym kraju konieczne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...